GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Дії при дорожньо-транспортній пригоді

Якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, керуючи нашим автомобілем, ця стаття допоможе Вам зрозуміти, що робити у такій ситуації і як правильно поступити.

Якщо трапилась дорожньо-транспортна пригода

 1. Не залишайте місце пригоди та не з’їжджайте з нього не при яких обставинах.
 2. Викличте патрульну поліцію за телефоном 102 та повідомте нам, у Службу підтримки, при пригоду, ми одразу ж почнемо консультувати Вас і допомагати Вам.
 3. Запишіть чи повідомте Службі підтримки дані інших учасників пригоди: марку та модель автомобіля, реєстраційний номер авто, якщо є можливість фамілію, ім’я та прізвище та номер телефону другого учасника, постраждалих.
 4. Дочекайтесь поліції, оформіть усі документи по пригоді. Увага! Не можна оформляти пригоду за європротоколом – це відмова до виплати страхової та ваша повна відповідальність. Для того, щоб спрацювало КАСКО та ОСАЦВ, будь-ласка попрохайте поліцію оформити пригоду належно. Вони не відмовлять Вам.
 5. Передайте документи нашому представнику, включаючи поліс та свідоцтво про реєстрацію на автомобіль або за вказівкою Служби підтримки, залиште їх у перчаточній шухлядці. Вишліть в один з мессенджерів фотокопії протоколу поліції та схеми місця ДТП. Поліція обов’язково дасть ці документи сфотографувати за вашим проханням.
 6. У період оформлення документів, завершіть оренду або попросіть Службу підтримки допомогти Вам завершити каршерінг, щоб не нести додаткові витрати.

Що ви втратите при ДТП

Якщо ДТП трапилось через вас, то ви будете зобов’язані компенсувати нам суму франшизи за автомобіль (сума, котра не оплачується страховою).

Сума франшизи залежить від налаштувань, установлених у вашому додатку. У базовому варіанті вона зіставить 20 000 (двадцять тисяч) гривень. Якщо ви встановите меншу суму відповідальності, то, відповідно, у вас буде щомісячна абонплата:

Відповідальність 20 000 грн – абонплата 0 грн/місяць

Відповідальність 10 000 грн – абонплата 300 грн/місяць

Відповідальність 5 000 грн – абонплата 500 грн/місяць

Відповідальність 0 грн – абонплата 700 грн/місяць

Абонплата знімається щомісячно, кожного 25-го числа.

Якщо ДТП трапилось не через Вас, встановлено винуватого, не залежно від того, яка сума відповідальності (франшизи) у вас обрана, ви не понесете витрат.

Якщо у іншого учасника ДТП не має поліса ОСАЦВ, все одно, ви та ми зможемо отримати компенсацію франшизи. У такому випадку ми допожемо оформити документи для виплати Вам суми франшизи через МТСБУ.

При скоєнні ДТП, ми також утримаємо з ВАС:

 1. Вартість за адміністрування справи про ДТП – 300 (триста) грн.
 2. Витрати на евакуацію автомобіля чи знаходження його на штрафній площадці.
 3. Штрафи та інші витрати, котрі були пред’явлені Вам у результаті ДТП та не відшкодовуються страховою компанією (штраф за адмін протокол, претензія зі збитку нанесеному місту, третіми лицями).

Поради

Якщо ви постійно користуєтесь послугою каршерінгу, подумайте про те, щоб купити додаткове покриття. Витрачені 300 – 700 грн/місяць окупляться при першому ж незначному ДТП. Не варто економити на страховці.

Користувач заплатить усю суму збитку

Користувач заплатить усю суму збитку при таких обставинах:

 1. Управління автомобілем у стані наркотичного, алкогольного сп’яніння, під дією препаратів, що сповільнюють реакцію.
 2. Приховування з місця пригоди.
 3. Заява про завідомо неправдиву пригоду.
 4. Погоня
 5. Нестандартне використання автомобіля, котре призвело до настання пригоди: гонки, використання на дорогах без твердого покриття і т.д.
 6. Не оформлення пригоди у поліції.
 7. Відмова пройти медичний огляд на стан сп’яніння.

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: