GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Все про холд в додатку GetmanCar

Дорогі каршероводи, в даній статті ми розглянемо тему холда - що це таке і з чим його їдять.

Перш за все розберемося з вами про те, що ж таке холд?

Холд (від англійського hold) - це тимчасове резервування суми операції по карті до моменту підтвердження операції або відсутності підтвердження в установлений банком термін. Тобто, простими словами - це тимчасове «заморожування» грошових коштів на картці на час оренди авто.

У сервісі GetmanCar сума холда становить від 300 до 800 гривень в залежності від обраного вами тарифу. Також є індивідуальний холд, сумма якого визначаєтесь, відповідно, індивідуально.

В яких випадках додаток GetmanCar може списати частину коштів з холда?

Розглянемо дві умови функціонування холда:

  1. З холда не спишеться певна сума, якщо ваша поїздка була фінансово «позитивною». Тобто, на вашій картці було достатньо коштів, щоб орендувати авто і скористатися послугами сервісу GetmanCar. В такому випадку «заморожена» сума на вашій картці розблокується протягом доби.
  2. У разі якщо ваша поїздка була фінансово «негативною» - на вашій картці було недостатньо коштів для користування послугами сервісу GetmanCar, то відсутню суму додаток спише з холда, а решту коштів (якщо була списана не вся сума холда) буде розблокована протягом 14 робочих днів.

У більшості випадків операції проходять успішно і холд розблоковується раніше встановлених термінів, тому після завершення оренди авто клієнт спокійно собі живе.

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: