GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Я не хочу штраф 75 000 грн

Прочитавши кілька відгуків людей, що жодного разу не використовували каршерінг, про величезний штраф в 75 000 грн. приходиш до думки, а чому є такий штраф і чи не розвод це? Це ж, практично половина вартості автомобіля? Краще ні ….

 

Спеціально для вас, ми зробили огляд самого великого розміру штрафу у нашому сервісі.

 

 

Положення договору:

  • У разі самовільного відключення, пошкодження, встановленого у Автомобілі Мобільного терміналу, Наймач оплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ятдесят тисяч) гривень 00 копійок; 
  • У разі передачі права управління Автомобілем будь-якій третій особі, Наймач сплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ятдесят тисяч) гривень 00 копійок; 
  • Користувач/Наймач відшкодовує Наймодавцю збитки, завдані Автомобілю в повному обсязі, якщо в момент ДТП Наймач перебував за кермом в стані сп'яніння, під впливом лікарських препаратів, що погіршують реакцію і увагу, в хворобливому або стомленому стані та/або залишив місце ДТП (зник та/або втік з місця ДТП), а також в зазначених випадках оплачує Наймодавцю штраф в розмірі 75 000 (сімдесят п'ять тисяч) гривень 00 копійок; 

 

Висловлювання контра

  1. Вони єб….лись з такими штрафами
  2. Стягнув штраф і не потрібно вже в каршерінг авто здавати
  3. Хочу мати свій каршерінг, щоб стягувати по пів машини за раз 
  4. Ні, ні з такими штрафами – каршерінг не для мене

 

Пояснення

Якщо ви уважно перечитали умови договору ті, що вказані вище, то мабуть чітко усвідомили, що отримати штраф в 75 000 грн. можливо лише в одному випадку – навмисних дій, спрямованих на завдання шкоди автомобілю, чи недбалості, халатності, яка проявляється у передачі машини чи використанні авто в стані, коли ви не маєте право на керування: нетверезий, ….

 

Чи може нормальна людина отримати такий штраф?

Ні! Адже нормальна людина не користується авто в нетверезому стані. Не надає авто іншим людям під своїм іменем, фактично йдучи на злочин, не буде лізти в обладнання автомобіля.

 

Лізу в обладнання автомобіля

Чи потрібно вам залізати в обладнання автомобіля. Такий варіант можливо допустити тільки в двох випадках: або вандал, або аматор. Якщо ви аматор, приїжджайте до нас, ми допоможемо вам розібратися. Але деякі секрети залишаться, бо вони впливають на безпеку викрадення автомобіля. Якщо ви вандал, то за нашої думки, штраф замалий! 

 

Всі їздять і я бухну і буду їхати

Ми розуміємо, що ті, кому ПОХвилинно все на світі роблять і так. Ми не стаємо на шлях ПОХсуспільства, отже ми в нього інтегровані. Навпаки, ми всіляко виступаємо за правильність паркування. Ми не хочемо бачити бухих осіб, що кутять на Гетьманах. Випив – сиди дома, їдь на таксі, метро. Не лізь за кермо, адже це не тільки авто, твоє життя, це ще і життя інших осіб. Ми із задоволенням допоможем громадськості, поліції і будемо навпаки «ліквідовувати» таких осіб із суспільства. Нам не байдужі діти, дорослі і всі люди для яких можна створити загрозу.

Випив – не сідай за кермо.

 

Передача керування

А чому не може їхати за кермом мій чоловік, моя дружина, друг і ….. вони ж акуратно. Шановні користувачі, потім трапляється так, що ця людина, щось скоює і притягаєтесь ви до відповідальності. Окрім того не поодинокі випадки скоєння злочинів і навіть замовних вбивств, що виконуються на прокатних машинах. Ми не намагаємося попадати в таку хроніку і не маємо бажання. Зрозумійте, що ви друг доки все ОК, але, як тільки трапиться ДТП, чи зіб’ють дитину та поїдуть з місця – дружба скінчиться, у вас почнеться головний біль і ….. Не треба це робити.

 

Мій чоловік не пройшов модерацію, а я пройшла, то я йому довіряю

Шановні, якщо ми не пропустили через модерацію людину, ми маємо інформацію про неможливість використання сервісу, або користування на спец умовах. Якщо ви робите таке, то ви просто робите легкий злочин. Користуйтеся самостійно, друг хоче користуватися – дайте йому право на користування.

 

Як доведеш?

Якщо ви думаєте, що ми не знаємо як довести факти, ви помиляєтесь. Але якщо вам щось зійшло з рук, це не значить, що ми не знаємо, ми просто можемо мати сумнів. Але доженемо 100%. Отже не грайтеся – не потрібно. Ви хочете чесного відношення – ви його будете мати. Обман буде дорівнювати – санкції і штрафи. Доказова база збирається і ви навіть ніколи не зможете уявити як, нехай це буде секретом. Все на законних підставах!

 

Практика. Зі всіх вже здерли по 75 000 грн? Хітрожопи!

Штраф було застосовано кілька разів, був пов’язаний з передачею керування. В кількох випадках, ми увійшли в положення особи, і ці люди навіть зараз користуються нашим сервісом, пройшовши верифікацію. Ті хто є упертим, лишилися із штрафом один на один. 

Все стягується, виїзди за кордон блокуються. Очікуємо ще на Закон про банкрутство фізичних осіб!

Це не злий жарт, це адекватне відношення. Ми завжди за вас, але спроба ввести в оману чи шахрайство не скінчиться добрим.

 

Дякуємо за увагу! Не порушуйте правила, ми завжди на вашій стороні!

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: