GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Реєстрація в сервісі каршерінга GetmanCar

Якщо ви хочете бути користувачем сервісу каршерінгу і реально використовувати автомобіль для поїздок, Вам необхідно зареєструватися в нашому сервісі, отримати схвалення від нас про проходження реєстрації і далі користуватися сервісом.

 

Сервіс каршерінга можна використовувати без реєстрації, але тоді ви тільки зможете переглядати автомобілі на мапі, але не зможете їх забронювати.

Щоб бронювати і використовувати машину реєструйся.

 

Де реєструватися?

Зареєструватися можна:

1. На нашому сайті, за посиланням

2. У мобільному додатку на iOS або Android.

 

Як реєструватися?

1. Заповніть Ваше прізвище ім'я та по батькові - так як записано в вашому паспорті

2. Вкажіть ваш телефон і електронну пошту - на пошту і телефон ви будете отримувати дані про ваші поїздки, виписки з вашого особового рахунку, так само ці дані необхідні для контакту зі Службою підтримки, ми не приймемо контакту з іншого номера телефону.

3. Придумайте і введіть пароль, повторіть введення пароля.

4. Якщо ви запрошені по промо коду, введіть його, за що отримаєте бонуси.

5. Натисніть бігунки, якщо ваш вік більше 25, а стаж водіння більше 5 років.

6. Приєднайте фото ваших документів і селфі з водійським посвідченням.

7. Ознайомтеся з умовами Договору публічної оферти на прокат авто і політикою конфіденційності. Натисніть кнопку, що ви згодні з умовами.

8. Надішліть ці дані натиснувши на кнопку «відправити»

 

Пізніше приєднайте вашу банківську карту або кілька карт, якщо ви плануєте використовувати не одну карту для поїздок. Карту можна приєднувати тільки свою, в іншому випадку це може бути підставою для відмови в реєстрації використання сервісу і залучення до відповідальності в разі наявності в ваших діях складу злочину.

 

Якщо не приєднувати карту банку, то використання сервісу можливо так само, але тільки шляхом перегляду автомобілів на мапі. Ви не зможете бронювати і використовувати автомобіль каршерінга поки не будете зареєстровані, схвалені компанією і не приєднаєте банківську карту.

 

При приєднанні банківської карти з неї буде списана невелика сума грошей (як правило 1 грн., але не більше 50 грн.). Дана сума буде повернута вам на карту та / або зарахована на бонусний рахунок.

 

Після схвалення вашого профілю Службою безпеки нашої компанії, ви зможете повноцінно використовувати сервіс каршерінга GetmanCar.

 

Якщо Вам прийшов лист про відмову в реєстрації або блокування вашого аккаунта, ви можете задати питання на пошту info@getmancar.com.ua, ми відповімо на Ваш запит протягом 14 робочих днів.

Всі апеляції і скарги щодо відмови в реєстрації або блокування облікового запису приймаються виключно поштою info@getmancar.com.ua або за адресою реєстрації компанії поштою.

Служба підтримки не має можливості впливати на прийняття рішень Службою безпеки компанії, тому не може бачити або володіти повнотою інформації щодо блокування та / або відмови в реєстрації. Будь ласка звертайтеся з подібних питань на пошту: info@getmancar.com.ua

 

Компанія GetmanCar залишає за собою право відмовити в реєстрації та / або заблокувати Ваш обліковий запис через заходи безпеки без пояснення причин блокування запису.

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: