Блог, публікації про сервіс Getmancar

Новини, каршерінгу Getmancar
Новий тариф «Хвилина + 5 грн/км»

Сідай, бо впадеш! Ми підготували для тебе новий вигідний тариф «Хвилина + 5 грн/км». Вартість тарифу складає 1 грн за хвилину. Додатково сплачуєш 5 грн за кожний кілометр. Тариф можна спробувати на таких моделях автомобілів: Skoda Fabia, Ravon R2, Reno Logan, Kia Rio, Peugeot 301.

Подробнее
Getmancar: Логіка оплати за послуги у додатку

Логіка оплати у Getmancar – за що та у якому розмірі з твоєї карти можуть бути списані гроші, які види оплат існують у Getmancar, а также усе про холд та франшизу

Архів

Подробнее
50 бонусів за поїздку з аеропорту Бориспіль

Welcome Бориспіль! Тільки у вересні та жовтні 2019 року! Розпочни поїздку на авто Getmancar в аеропорту Бориспіль. Завершуй поїздку у місті Київ. Ми компенсуємо 50 бонусів на твій рахунок.

Архів

Подробнее
Приєднати банківську картку

Покрокова інструкція як додати банківську картку у додатку Getmancar

Подробнее
Безкоштовне паркування в аеропорту «Бориспіль»

Безкоштовне паркування в аеропорту Бориспіль, нова зона завершення оренди біля терміналу D

Подробнее
Стати бета-тестувальником Getmancar

Як стати бета-тестувальником у додатку Getmancar та користуватися новими функціями, котрі поки що не доступні нікому, корім розробників

Архів

Подробнее
Паління заборонено

Getmancar забороняє палити у своїх автомобілях не тільки звичайні сигарети, але й багато інших речей

Подробнее
Усе про холд в додатку Getmanсar

Що таке холд і як він функціонує. 5) Сума, котра може бути заблокована перед початком поїздки на твоїй картці. Яка сума блокується, чому, як списуються гроші.

Подробнее
Штраф 75 000 грн для користувачів чи все ж таки для шахраїв?

Прочитавши кілька відгуків людей, що жодного разу не використовували каршерінг, про величезний штраф в 75 000 грн. приходиш до думки, а чому є такий штраф і чи не розвод це? Це ж, практично половина вартості автомобіля? Краще ні …. Спеціально для вас, ми зробили огляд самого великого розміру штрафу у нашому сервісі.

Подробнее
Режим «Очікування»

Режим «очікування» - це функція, що дозволяє закрити машину та відійти у свої справах. У всіх тарифах, окрім похвилинного тарифу «Динамічний», режим «очікування» безкоштовний. Інструкція з використання даного тарифу.

Подробнее
Зони у каршерінгу

Використовуючи каршерінг ви можете використовувати автомобіль на дозволеній території, яка називається зоною використання автомобіля. А починати і завершувати каршерінг ви можете в зоні початку і завершення каршерінгу.

Подробнее
Тиха нічка або безкоштовне ОЧІКУВАННЯ

Ви можете користуватися тарифом «Тиха нічка» з 23:00 вечора до 07:00 години ранку щодня. Згідно цього тарифу послуга «Очікування» в період з 23:00 годин до 07:00 годин надається безкоштовно (в звичайному форматі 0,99-1,29 грн. / Хвилина)....

Архів

Подробнее
Заблокували аккаунт

Причини за якими твій акаунт може бути заблокованим, а також відповіді на найбільш популярні питання, що робити у таких випадках

Подробнее
Відповідальність при пошкодженні автомобіля

Відповідальність користувача у каршерінгу Getmancar, як можливо зменшити розмір франшизи а також у яких випадках з вас вимагатимуть виплати, навіть якщо ви обрали у налаштуваннях додатку варіант без франшизи

Архів

Подробнее
Getmancar знає про такі пошкодження авто

Пошкодження машини про які ми знаємо, ми їх помітили стікером. Ти можеш не фіксувати ці пошкодження, вони не щойно виникли. Але фото автомобіля завжди допоможе тобі.

Подробнее
Фотографуємо автомобіль

Фотографувати автомобіль можна для різних цілей. В рамках даної публікації ми хотіли б розповісти про необхідність фотографії для вашої безпеки і алібі.

Подробнее
Каршерінг без проблем

Використовуючи каршерінгові автомобілі, часто задаєш питання: а що буде якщо ......., тоді з мене знімуть додаткові гроші, а це додаткова відповідальність і .... Тут ми розповімо про те, як не допустити, щоб на вас поклали провину не за Ваші дії і як правильно чинити. Лайфхак, як користуватися функціями Getmancar. Користуємося просто та без проблем. Як правильно зробити фотографії у додатку Getmancar

Подробнее
Getmancar: безкоштовний паркінг у Києві

Безкоштовні паркінги для автомобілів Getmancar по всьому Києву. Де та як припарковати автомобіль. Як правильно та безкоштовно паркуватися у Києві.

Подробнее
Так паркуватися не можна

Дана публікація присвячена питанням наших користувачів, які не розуміють де і як можна паркуватися на каршерінговому автомобілі.

Архів

Подробнее
Виїзд за зону використання

У каршерінгового сервісу є дві зони: зона початку/завершення послуги і зона використання автомобіля...

Подробнее
Зручні тарифи Getmancar

Тарифи, що значать та для яких ситуацій найбільш за все підходить кожний з них

Подробнее
Нульова відповідальність, повне покриття, супер страхування

Як зменшити розмір відповідальності за автомобіль при ДТП, захистити себе

Архів

Подробнее
Заправка автомобіля

Як правильно заправляти автомобіль Getmancar, правила при заправці авто, які ви повинні знати, чого ні в якому разі не можна робити, коли заправляєш автомобіль

Подробнее
Дії при дорожньо-транспортній пригоді

Дії, котрі необхідно терміново вжити, якщо ви потрапили у дорожньо-транспортну пригоду, а також чого ні в якому разі не потрібно робити. У яких випадках користувач заплатить повністю усю суму збитків, без виплат страхової компанії.

Подробнее
Реєстрація у сервісі каршерінгу Getmancar

Процес реєстрації у каршерінговому сервісі Getmancar, покрокова інструкція зі скрінами у додатку

Подробнее
Комплектація каршерінгового автомобіля

Шановні користувачі сервісу каршерінга, нижче ми наводимо інформацію щодо комплектації автомобіля і додаткового обладнання яке знаходиться в автомобілях.

Подробнее
Наші машини

Шановні друзі, на момент запуску послуги каршерінг в Києві, наш автопарк складає 100 автомобілів наступних марок та моделей...

Архів

Подробнее