GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Дії при дорожньо-транспортній пригоді

Знак аварійної зупинки - фото

Якщо ти став учасником дорожньо-транспортної пригоди, керуючи нашим автомобілем, ця стаття допоможе тобі зрозуміти, що робити у такій ситуації і як правильно поступити.

Якщо трапилась дорожньо-транспортна пригода

 1. Не залишай місце пригоди та не з’їжджай з нього не при яких обставинах.
 2. Виклич патрульну поліцію за телефоном 102 та повідом нам, у Службу підтримки, про пригоду, ми одразу ж почнемо консультувати тебе і допомагати тобі.
 3. Запиши чи повідом Службі підтримки дані інших учасників пригоди: марку та модель автомобіля, реєстраційний номер авто, якщо є можливість прізвище, ім’я та по батькові та номер телефону другого учасника, постраждалих.
 4. Дочекайся поліції, оформи усі документи по пригоді. Увага! Не можна оформляти пригоду за європротоколом – це відмова до виплати страхової та твоя повна відповідальність. Для того, щоб спрацювало КАСКО та ОСАЦВ, будь-ласка попрохай поліцію оформити пригоду належно. Вони не відмовлять тобі.
 5. Передай документи нашому представнику, включаючи поліс та свідоцтво про реєстрацію на автомобіль або за вказівкою Служби підтримки, залиш їх у перчаточній шухлядці. Вишли в один з мессенджерів фотокопії протоколу поліції та схеми місця ДТП. Поліція обов’язково дасть ці документи сфотографувати за твоїм проханням.
 6. У період оформлення документів, заверши оренду або попроси Службу підтримки допомогти тобі завершити каршерінг, щоб не нести додаткові витрати.

Що ти втратиш при ДТП

Якщо ДТП трапилось через тебе, то ти будеш зобов’язаний компенсувати нам суму франшизи за автомобіль (сума, котра не оплачується страховою).

Сума франшизи залежить від налаштувань, установлених у твоєму додатку. У базовому варіанті вона зіставить 20 000 (двадцять тисяч) гривень. Якщо ти встановиш меншу суму відповідальності, то, відповідно, у тебе буде щомісячна абонплата:

Відповідальність 20 000 грн – абонплата 0 грн/місяць

Відповідальність 10 000 грн – абонплата 300 грн/місяць

Відповідальність 5 000 грн – абонплата 500 грн/місяць

Відповідальність 0 грн – абонплата 700 грн/місяць

Абонплата знімається щомісячно, кожного 25-го числа.

Якщо ДТП трапилось не через тебе, встановлено винуватого, не залежно від того, яка сума відповідальності (франшизи) у тебе обрана, ти не понесеш витрат.

Якщо у іншого учасника ДТП не має поліса ОСАЦВ, все одно, ти та ми зможемо отримати компенсацію франшизи. У такому випадку ми допожемо оформити документи для виплати тобі суми франшизи через МТСБУ.

При скоєнні ДТП, ми також утримаємо з тебе:

 1. Вартість за адміністрування справи про ДТП – 300 (триста) грн.
 2. Витрати на евакуацію автомобіля чи знаходження його на штрафній площадці.
 3. Штрафи та інші витрати, котрі були пред’явлені тобі у результаті ДТП та не відшкодовуються страховою компанією (штраф за адмін протокол, претензія зі збитку нанесеному місту, третіми лицями).

Поради

Якщо ти постійно користуєшся послугою каршерінгу, подумай про те, щоб купити додаткове покриття. Витрачені 300 – 700 грн/місяць окупляться при першому ж незначному ДТП. Не варто економити на страховці.

Користувач заплатить усю суму збитку

Користувач заплатить усю суму збитку при таких обставинах:

 1. Управління автомобілем у стані наркотичного, алкогольного сп’яніння, під дією препаратів, що сповільнюють реакцію.
 2. Приховування з місця пригоди.
 3. Заява про завідомо неправдиву пригоду.
 4. Погоня
 5. Нестандартне використання автомобіля, котре призвело до настання пригоди: гонки, використання на дорогах без твердого покриття і т.д.
 6. Не оформлення пригоди у поліції.
 7. Відмова пройти медичний огляд на стан сп’яніння.
Архів