GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Бонусна система. Все про нарахування, списання та використання бонусів в Getmancar

Бонуси

В каршерингу Getmancar діє бонусна система, що дозволяє отримувати віртуальні кошти та розраховуватися ними за послуги сервісу.

Як нараховуються бонуси?

Бонуси можуть бути нараховані оператором підтримки або за допомогою промокоду. Щоб задіяти промокод, необхідно зайти у застосунок, перейти у розділ Бонуси та активувати промокод. Промокод можна ввести лише один раз.

Зверни увагу, що промокоди можуть мати обмежений строк активації і можуть не діяти, якщо їх термін сплив.

Як переглянути свої бонуси?

Заходь в застосунок Getmancar та відкривай основне меню зліва. Зверху, під твоїм ім’ям вказано два рахунки: баланс та бонуси. Під бонусами вказаний кінцевий термін дії, після якого бонуси анулюються (згорять).

Баланс – це твої основні кошти, вони можуть бути нараховані, наприклад, за заправку авто власними грошима, поповнення рахунку (як поповняшка), повернення коштів за невикористану поїздку. Баланс не має строку дії.

Бонуси – це віртуальні кошти, якими можна сплачувати за поїздки, вони мають термін дії.

Скільки діють бонуси?

Бонуси діють 4 тижні, тобто 28 днів з моменту їх нарахування на твій обліковий запис. Їх актуальний термін дії вказаний у застосунку біля суми бонусів.

Як подовжити термін бонусів?

Термін дії бонусів дуже легко оновити ще на 28 днів. Варто лише здійснити поїздку зі списанням бонусів (будь-якої суми) або отримати ще бонуси на рахунок, наприклад за заправку автомобіля або за запрошення друга. Тобто, будь-яка зміна стану бонусного рахунку подовжує дію бонусів на наступні 28 днів.

Яку суму можна сплатити бонусами?

Можеш сплатити до 30% суми оренди бонусами. Якщо твоя поїздка коштує 300 грн, то 90 грн можеш оплатити бонусами, а решту з балансу або з платіжної картки. На відміну від бонусів, кошти з балансу списуються 1 до 1.

Зміни вступають в дію з 03.10.2023

Що не можна оплатити бонусами?

Штрафні списання, оплату адміністративних правопорушень, евакуації авто, штрафи за перевищення швидкості, паркування та інші адміністративні штрафи, суму боргу, що зʼявилася на рахунку, через неможливість оплати карткою, компенсацію за пошкодження транспорту тощо не можна сплатити бонусами.

Як отримати бонуси?

Отримати бонуси можна за запрошення друзів, заправку авто, за участь у конкурсах тощо. Більше про те, як отримати бонуси, читай в окремій статті.

Заробляй більше бонусів та заощаджуй на поїздках в Getmancar!