GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Бонуси. Як безкоштовно їздити у каршерінгу Getmancar?

Бонуси на поїздки - картинка

Ми дуже хочемо, щоб ти отримував задоволення від користування нашими послугами, тому впровадили гнучку систему лояльності, яка дозволяє робити добрі справи та отримувати за це гроші на поїздки.


Що таке бонуси?

Система лояльності передбачає нарахування бонусів для вашого акаунту, щоб сплачувати за поїздки та інші послуги сервісу.

1 бонус = 1 гривня. Бонусами можливо оплатити до 100 % поїздки.


Бонуси за друга

Отримуй необмежену кількість бонусів за реферальною програмою Getmancar.

При реєстрації ти отримав унікальний промокод, який можна переглянути у мобільному застосунку в розділі «Отримати бонуси». Ділись промокодом з друзями, при реєстрації вони зможуть отримати 50 гривень за цим промокодом. А після того, як друг здійснить першу поїздку, і ти отримаєш 50 гривень на бонусний рахунок. Більше друзів – більше грошей!

Поширюй свій промокод у соціальних мережах, ділись у коментарях та сторіз, чим більше людей скористається твоїм промокодом, тим більше ти зможеш отримати бонусів на поїздки.


Бонуси за заправку

Ти вже знаєш, що пальне входить у вартість всіх тарифів, а автівки заправляє наша потужна команда фронтменів.

Проте ти можеш допомогти нам із заправкою, а за добру справу та витрачений час отримаєш 50 бонусів.

Зверни увагу, що заправляти необхідно лише авто з мінімальним рівнем пального (менше 20 %), а перед заправкою необхідно зв’язатись зі службою підтримки для уточнення типу пального та інших деталей. Рівень пального можна переглянути на картці автомобіля.

Як правильно заправити авто та отримати бонуси, читай у спеціальній статті.


Бонуси за чистку авто від снігу

У зимовий період автомобіль може добряче засипати снігом. Наша команда, озброївшись лопатами та щіточками, відкопує авто одне за одним. Ти також можеш допомогти у цій боротьбі зі стихією.

Якщо бачиш автомобіль, що потонув у заметі, сфотографуй його перед чисткою, а потім – після переможного відкопування. Відправ у підтримку фото та отримай 50 бонусів за добре діло.


Бонуси за повернення авто у популярну зону

У каршерінгу є безкоштовні та платні зони завершення оренди, де ти можеш завершувати оренду. Платні зони створені на основі пропозицій користувачів, щоб їм зручно було діставатись дому чи роботи, проте ці зони не є популярними чи зручними для більшості, тому вони є платними.

Якщо ти орендуєш автомобіль, який знаходиться у платній зоні (жовта зона з маркером вартості), тобі не потрібно сплачувати за користування зоною, навпаки, заверши оренду у популярній безкоштовній зоні, і отримаєш на рахунок 25 бонусів. Бонуси будуть списані на оплату твоєї поїздки.

Дізнайся більше у статті про платні зони.


Бонуси для амбасадорів бренду

Ми знаходимось у пошуках амбасадорів нашого бренду, які із великим задоволенням користуються послугами чи дуже прагнуть користуватися каршерінгом; які розділяють з нами любов до автомобілів та вважають, що за шерінгом майбутнє. Амбасадори будуть тестувати авто, ділитися враженнями та звичайно ж отримувати бонуси на безкоштовні поїздки.

Якщо ти активний користувач соціальних мереж, полюбляєш робити огляди, готовий ділитися досвідом та висловлювати свою експертну думку, напиши нам на info@getmancar.com.ua щодо бажання співпраці, ми обов’язково дамо зворотній зв’язок.


Конкурси у соціальних мережах

Слідкуй за нами в Instagram та Facebook, ми часто проводимо нескладні конкурси, де ти можеш виграти бонуси, подарунки та абонементи на оренду.

Залишайся з нами, отримуй необмежену кількість бонусів та подорожуй безкоштовно!