GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Getmancar відкрив можливість класичної оренди автомобіля в містах Київ та Дніпро

Свобода вибору – це те, що дає каршеринг і що так цінують користувачі сервісу Getmancar. З хвилинною орендою можете обирати автомобіль, маршрути, час оренди до хвилини, навіть музику в автомобілі. А тепер можна обирати ще й спосіб оренди: каршеринг для міста або класична оренда для заміських поїздок. З новою послугою оренди ви зможете поїхати за межі міста, в іншу область, та хоч у дві. Ще більше можливостей на звичних автомобілях і з улюбленим сервісом.

Хто може взяти авто напрокат у класиці?

Послуга доступна не тільки користувачам Getmancar, а й будь-яким іншим громадянам України або іноземним гостям, яким виповнився 21 рік і є 2 роки стажу водіння.

Чим класична оренда відрізняється від каршерингу?

Є кілька ключових відмінностей, нижче розглянемо особливості нової послуги прокату:

  • Можливість пересуватися по всій території України (за винятком небезпечних регіонів).
  • Можливість забронювати авто на конкретну дату і час.
  • Оренда подобова. Немає годинних і хвилинних абонементів. Також немає тарифу "на пів дня".
  • Вартість послуги за добу може зменшуватися залежно від кількості днів оренди. Мінімальна ціна буде при оренді від 30 днів.
  • Отримання та повернення авто здійснюється в офісі в одному з міст, де діє послуга.
  • Також в офісі необхідно буде підписати договір.
  • Паливо не входить у вартість оренди.

Як бачимо, кожен із видів прокату підходить для різних поїздок, тож тепер ви можете обирати, що буде вигідніше і зручніше у вашому випадку.

Які машини доступні в класиці?

Вибір машин для нової послуги досить широкий. Ви можете вибрати для себе вже улюблені моделі, які випробували в каршерингу, або орендувати щось нове, чого немає в хвилинній оренді. Практично всі автомобілі з автоматичною коробкою передач, але є і на механіці. Якщо коробка для вас принципова, вкажіть це менеджеру перед підбором авто. У кожному місті можуть бути представлені свої марки авто, подивитися доступні машини в Києві можна за посиланням, авто для оренди в Дніпрі знайдете на цій сторінці. Не поспішайте засмучуватися, якщо не знайшли в списку необхідне авто, можливо його не встигли завантажити на сайт, тому уточнюйте у менеджера можливість оренди конкретного автомобіля.

У найбюджетнішому сегменті доступні для оренди Skoda Fabia, Renault Logan, Ravon R2.

Для більшого комфорту є можливість взяти Ford Fiesta, Volkswagen Jetta, Hyundai Elantra тощо. Також є позашляховики, що полюбилися в каршерингу, такі як Ford Escape або Volkswagen Tiguan.

Hyundai Sonata - зображення

А можна поїхати за місто?

Так, і не тільки за місто. З класичною орендою доступні поїздки по всій безпечній території України. «А які небезпечні?» – запитаєте ви. З ними можна буде ознайомитися під час оформлення договору. Взагалі можливість подорожувати по всій країні є найбільшою перевагою звичайної оренди. Так ви можете поїхати у відпустку, у відрядження, до родичів в іншу область, не обмежуючись зоною покриття, як у каршерингу. Попереджати про виїзд в інше місто або область не потрібно.

Як і чим заправляти авто?

Як ми вже дізналися, на відміну від каршерингу, авто в класиці потрібно заправляти самому, бензин в оренду не входить. А як дізнатися яким пальни заправляти і скільки? Все досить просто: під час підписання договору, менеджер вам повідомить середню витрату автомобіля по місту і трасі, а також скаже, який вид пального використовується на конкретному авто. За витратою можна буде порахувати, скільки приблизно бензину буде потрібно в поїздці.

Зверніть увагу, що в договорі буде вказано, з якою кількістю пального видано автомобіль. З цією ж кількістю його необхідно повернути по завершенню прокату.

Як забронювати автомобіль у класичній оренді?

  1. Відвідайте сторінки Києва та Дніпра із запропонованими для оренди автомобілями і виберіть той, який вам підійде.
  2. Залиште заявку з контактами прямо на сторінці і менеджер вам зателефонує для консультації або замовлення.
  3. акож можна дізнатися деталі та замовити авто за номером +38(097) 444-5-222 або в Телеграм-чате.

Перевагою традиційної оренди є те, що ви можете забронювати автомобіль на конкретну дату і час. Потім вам потрібно буде приїхати в офіс для підписання договору та отримання автомобіля. Повернення машини також здійснюється в офісі, але ви можете скористатися послугою повернення авто в іншому місті або за адресою.

Якщо ви плануєте подорож містами або поїздку на вікенд – класичний прокат у Getmancar стане чудовим рішенням, адже перевірена компанія та надійні автомобілі вже запорука гарної поїздки.