Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Комплектація каршерінгового автомобіля

Шановні користувачі сервісу каршерінга, нижче ми наводимо інформацію щодо комплектації автомобіля і додаткового обладнання яке знаходиться в автомобілях.

 

Кожен автомобіль укомплектований згідно з Правилами дорожнього руху України і має всі необхідні складові для прокату.

 

Цього немає в таксі, немає в автопрокаті. Що ви знайдете в автомобілі додатково?

1. Ключ запалювання в замку - цей ключ не можна витягти, витягнути ключа можливо тільки якщо здійснювати навмисні дії спрямовані на поломку ключа. Будь ласка, не намагайтеся витягти ключ.

2. Свідоцтво реєстрації на автомобіль (в бардачку).

3. Поліс ОСЦПВ на автомобіль - знаходиться в бардачку.

4. Паливна карта (картки) - в бардачку в автомобілі. На карту нанесено ПІН код або його можна дізнатися у оператора по телефону. Не варто намагатися забрати карту, на паливній картці немає палива. Паливо з'являється на карті тільки під час заправки, наші оператори за фактом заправки автомобіля зв'язуються з підтримкою паливної компанії і ви отримуєте необхідну кількість палива за стандартною процедурою.

5. Дроти зарядки мобільних телефонів, які підключені до постійного живлення автомобіля в якому запущений двигун. Увага! Дроти прикріплені, відкріпити їх неможливо. Відкріплення дротів призведе до поломки інтер'єру автомобіля. Не намагайтеся відкріпити дроти від автомобіля. Якщо вам сподобалися наші дроти для зарядки автомобіля, зв'яжіться з нами, ми можемо надати Вам такі ж у власність. Ми сподіваємося на Ваші позитивні емоції і те, що ви розумієте, що це зроблено для зручності користувачів. Зарядний пристрій може заряджати пристрої iOS і Android, наші дроти підходять для 95% всіх смартфонів і пристроїв, на які можна встановити наш додаток.

 

Чого немає в наших автомобілях, але є в стандартному автомобілі.

1. Запасного колеса.

2. домкрату і балонного ключа.

3. брелоку сигналізації або ключів для відмикання / замикання автомобіля.

Якщо ви пробили колесо, просто припаркуйте автомобіль і повідомте нам про поламку. Прокол колеса буде оплачений за наш рахунок.

Якщо ви порізали або порвали колесо, ми утримаємо вартість двох аналогічних коліс з Вас, так як на одній осі використовується гума з однаковим протектором.

 

Якщо дана стаття була корисна для вас, ставте лайк.

 

 

Залишилися питання? Пишіть: info@getmancar.com.ua

Телефонуйте: +38 (097) 444-5-222