GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Все про евакуацію авто в каршерингу

Евакуація автомобіля

Іноді трапляється, що каршеринговий автомобіль евакуювали. Чому так сталося що робити, як діяти? Розповідаємо ділі в статті.

Чому евакуювали машину?

Автомобіль евакуюють в тому випадку, коли він суттєво перешкоджає іншим учасникам руху або створює загрозу для безпечного руху. Порушення ПДР, неправильне паркування можуть призвести до евакуації. Трапляється, що водій вибіг з машини на 20 хвилин у справах і полінився зупинитися правильно. Саме в такі моменти часто евакуюють авто.

Хто евакуює авто?

Право евакуювати авто має поліція та інспекція з паркування. Хтось вважає, що автомобілі евакуює сам каршеринг, але сервіс не має такої компетенції, та й не вигідно це для послуги, і ось чому:

 • Коли автомобіль евакуюють, його забирають на штрафмайданчик, який знаходиться зазвичай на околицях міста. Для того, щоб дістатися та забрати авто необхідно залучити мінімум 2 працівників компанії та 1 службовий автомобіль на кілька годин, щоб доїхати у заторах до майданчику і потім на двох авто вертатись назад.
 • Евакуація спричиняє додаткові витрати та час на обробку адміністративних порушень, сплату штрафів та інших супутніх питань.
 • Під час евакуації автомобіль не працює, а значить ним не можуть користуватися юзери; мінус одне авто в автопарку та мінус прибуток.

Часті причини евакуації каршерингового авто

Ми зібрали найпопулярніші причини евакуації автомобілів сервісу, щоб ви могли їх запам’ятати та попередити можливі неприємні ситуації:

 • паркування на місцях для людей з інвалідністю;

  Паркування на місцях для людей з інвалідністю

 • паркування на зупинках громадського транспорту або ближче 30 м від найближчої зупинки;
 • паркування на пішохідних переходах або ближче 10 м від них;

  Паркування на пішоходному переході

 • паркування на газоні, тротуарі (якщо менше 2 м для проходу пішохода), трамвайних коліях;
 • паркування на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, а також в тунелях і на залізничних переїздах;
 • паркування під знаками, що забороняють зупинку чи стоянку.
 • паркування вздовж узбіччя другим рядом.

Що робити, якщо автомобіль евакуювали?

Якщо автомобіль все ж таки евакуювали, не панікуйте, зверніться до оператора підтримки за телефоном +38 (097) 444-5-222 або напишіть в Телеграм-чат та повідомте номер авто, оператор зафіксує евакуацію та надасть подальші вказівки.

Хто сплачує за евакуацію орендованого авто?

За правилами сервісу, евакуацію автомобіля оплачує водій, чиї дії призвели до евакуації, адже не автомобіль порушив правила, а людина, яка ним керувала.

Як не сплачувати за евакуацію?

Все дуже просто: не порушуйте правила, щоб автомобіль не було причин евакуювати. Таким чином вам не доведеться витрачати кошти за евакуацію транспортного засобу.

Дотримуйтесь правил, бережіть себе і все буде добре!