Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Каршерінг Getmancar виходить за межі України!

Друзі, в нас неймовірні новини! У цей складний час, коли російські окупанти знищують все українське: людей, міста, природу, підприємства, зерно; несуть за собою лише руйнування та хаос, частинка України вирвалась за межі країни, щоб показати свою стійкість та наполегливість.


Запускаємо український каршерінг у чудовій сонячній Грузії!

Так, все вірно, незабаром взяти яскраве авто зі знайомими наліпками можна буде і в Грузії. Проект буде пілотним, тож ми разом з користувачами будемо тестувати, звикати, поліпшувати, адже є деякі відмінності з роботою сервісу в Україні. Наприклад, відсутня можливість використання системи Bank ID, відрізняється валюта та умови страхування, географія та ринок країни відрізняються. Але є і деякі схожості, такі як привітливі люди та окуповані росією території(


Трохи історії

З приходом війни довелося шукати нові можливості, гарантії для команди та бізнесу. Під час евакуації людей з Києва та Дніпра на автомобілях сервісу, ми не знали, чи повернемо ці авто, чи знайдемо їх цілими. Після обстрілів столиці та розмінування деяких районів фронт-менеджери знаходили автомобілі розграбовані, потрощені, прострілені. Командою було прийнято рішення діяти.

Численні зустрічі, переговори, конференції та презентації з інвесторами та посадовцями таки дали свої плоди. Грузія була обрана не випадково, адже тут вже багато років успішно працює компанія партнер з класичного прокату авто RACE.

Зустріч представників Getmancar з інвесторами у Грузії

Зустріч представників Getmancar з інвесторами у Грузії


Як все буде?

Наразі триває підготовка: машин, команди, платіжних систем та інших нюансів. Застосунок вже переведено на грузинський та проводиться адаптація. Як тільки будемо готові, повідомимо про запуск і go go go!


Зрада? В Україні стане менше авто?

Ні, український автопарк продовжує працювати, а ми – активно залучати інвесторів ставити своє авто в шерінг. Автопарк Грузії – це окрема ніша, свої моделі, тож не варто турбуватись, що машини з України перевезуть у Грузію, тут створено свій парк.

Про очікуваний запуск повідомимо на офіційних сторінках, тож слідкуй за новинами. Якщо бажаєш стати партнером компанії, придбати франшизу в будь-якій країні світу або здати авто у каршерінг, напиши нам на електронну адресу together@getmancar.com.ua.