Блог, публікації про сервіс Getmancar

Новини, каршерінгу Getmancar

Паління заборонено

Усі вже давним давно звикли до того, що у закладах є зони для тих, хто палить / не палить. Або забороняють паління зовсім. Так чому ви вважаєте, що автомобіль Getmancar - це обов’язкова зона для тих, хто палить?

Трохи людина

Коли ми кажемо, що у автомобілі Getmancar не дозволено плити, ми часто чуємо від клієнтів «Зовсім не можна?», «А якщо я відкрию вікно?» або «Так я ж палив електронні сигарети. Це не рахується».

Що заборонено?

Коли команда Getmancar говорить, что палити в автомобілі заборонено (що також написано у договорі оферти), ми маємо на увазі наступне:

Заборонено палити в авто Getmancar

  • звичайні сигарети
  • електронні сигарети
  • iqos
  • glo
  • кальян!!!

Попередження: усі інші речовини, які можливо палити – також заборонені.

Чому це заборонено? Я ж нікому не заподіюю шкоду

Насправді – заподіюєте. Щоб вивітрити запах з машини – одного провітрювання недостатньо. Необхідно провести хімчистку салону та іонізацію, щоб повністю позбавитися від запаху у машині. А тепер уявіть собі, хто усе це буде сплачувати? Той, хто порушив заборону.

Не забувайте, що ви не єдиний, хто користується автомобілем Getmancar. Після вас цим автомобілем користуються інші і їм буде, як мінімум, не приємно відчувати ці запахи. Як максимум – у іншого користувача авто почнеться алергічна реакція та в тому, що стан його здоров’я погіршився будете винні ви.

До того ж, коли ви курите – ви відволікаєтесь від дороги. Нехай зовсім трохи, але ви вже будете не так зосереджені на поїздці. Як наслідок, підвищується ризик виникнення ДТП. І тоді ви можете постраждати не тільки ви, але й ні в чому не винні люди.

Паління в автомобілі також часто визиває пропали сидіння та / або вашого одягу.

Корисна порада: Якщо вам просто життєво необхідно покурити, то просто зупиніть машину, вийдіть з неї та покуріть.

Так, ви витратите трохи більше часу на дорогу, ніж планували, але ви полегшили собі життя та усім оточуючим. Крім того, є час насолодитися світом та його красою у повсякденній метушні міста.