Блог, публікації про сервіс Getmancar

Новини, каршерінгу Getmancar

Аеропорт Бориспіль: безкоштовне паркування

Потрібно дістатися до аеропорту Бориспіль, а залишати свій власний автомобіль на паркінгу вийде доволі затратно? А дістатися на міському транспорті з сумками та валізами (та навіть якщо без них не дуже зручно?


Є класна альтернатива – ти можеш скористатися каршерінговою машиною Getmancar та завершити оренду, залишивши її безкоштовно на паркінгу Р10, де розташована нова зона завершення оренди. Також ти можеш розпочати оренду автомобіля, знайшовши вільну машину Getmancar на цьому парко-місці.

Паркінг Р10 розташований ближче всього до терміналу F, куди прибувають усі лоукости – вам необхідно буде пройтись всього 300 метрів. Термінал D – сюди прибуває більша частина рейсів, він також розташований поблизу – 500 метрів і ти у машині.

Карта аеропорту Бориспіль

Як залишити машину Getmancar на паркінгу аеропорту Бориспіль безкоштовно

  1. Під’їхавши до в’їзду на паркінг Р10, система автоматично зчитує номерні знаки машини Getmancar. Коли система визначить, що ти їдеш на машині Getmancar, шлагбаум підніметься та в’їзд на паркінг буде відкрито.
  2. Другий спосіб, що підходить для ситуації, коли по тим чи іншим причинам, автоматичне зчитування знаків не відбулося. У перчаточній шухлядці під техпаспортом ти знайдеш спеціальний талон, де знаходиться чек зі штрих-кодом з номерними знаками машини за рулем, котрої ти знаходишся у даний момент. Вставляй талон у паркомат чек, він зчитує вищенаведену інформацію і тебе пропустять до парко-місць на Р10.
  3. Останній, але не менш дієвий спосіб на той випадок, якщо зчитування номерних знаків не відбулося, а талон ти не знайшов: підходиш до консьєржу (у павільйоні біля шлагбауму) та пояснюєш ситуацію. Дізнавшися, що ти хочеш залишити машину Getmancar на паркінгу Р10, він пропустить тебе, не вимагаючи ніякої сплати. Беручи до увагу те, що машина Getmancar обклеєна «розпізнавальними знаками», важко її не розпізнати. У кожного консьєржу є список усіх наших номерних знаків.
шлагбаум в аеропорту

Виїхати на машині Getmancar з паркінгу Р10 безкоштовно можна також за допомогою трьох вищенаведених способів.

Мінуси паркування в аеропорту Бориспіля

  1. Залишити машину на паркінгу, що знаходиться поряд з терміналом D, безкоштовно, на даний момент неможливо. Зона завершення оренди Getmancar є тільки на паркінгу Р10. Відстань від Р10 до входу / виходу у термінал D – 500 метрів.
  2. Поки ти будеш заїжджати / виїжджати з паркування, то витратиш кілька хвилин, не те, щоб система зчитала номерний знак машини. Якщо ти у похвилинному тарифі, це може роздратувати тебе, подумай, можливо абонемент – це найкраще рішення.

Залишились питання?

Пиши: info@getmancar.com.ua

Дзвони: +380-97-444-5-222

Завжди будемо тобі раді!