Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Заправка автомобіля

Головне, що маєш знати — пальне безкоштовне у всіх тарифах сервісу.

Ще трохи важливої інформації

  • Залишок пального у кожному автомобілі видно одразу під час бронювання. Тож перед орендою ти завжди можеш подивитись, наскільки повний бак автомобіля.
  • Якщо бачиш авто з критичним рівнем пального (менше 20 %), можеш допомогти нам його заправити і отримати бонуси за допомогу, або ж візьми інший автомобіль. Якщо під час подорожі пального залишилось менше 20%, за правилами сервісу автомобіль обов’язково необхідно заправити. Ти ж не хочеш засмучувати наступного користувача?
  • Заправляти автомобіль необхідно лише на визначених АЗК – партнерах сервісу, які зазначені у мобільному застосунку.
  • Якщо ти вирішив допомогти нам із заправкою, тобі не потрібно платити свої кошти, скористайся паливною карткою, яка лежить у бардачку. За турботу нарахуємо 50 бонусів на поїздки. Про бажання заправити авто обов’язково попередь оператора служби підтримки, він надасть покрокову інструкцію щодо заправки.
  • Якщо в планах заправляти авто немає, обирай автомобілі з рівнем пального більше 20%.

Інструкція з заправки каршерінгового автомобіля

1.Переконайся, що пального в автомобілі менше 20% та звернись до служби підтримки, щоб повідомити про бажання заправити автомобіль.

2. Перевір наявність паливної картки у бардачку автомобіля.

:

3. Обери у застосунку зручну для тебе АЗК з переліку партнерів. Для цього натисни на позначку заправки, що знаходиться на панелі зправа. На мапі з’являться всі АЗК, де ти можеш заправити каршерінговий автомобіль.

4. Клікнувши на конкретну заправку, можна прокласти шлях до неї в навігаторі.

5. Рушай на заправку.

6. Дістань паливну картку з бардачку та активуй її дзвінком до служби підтримки. Оператор підкаже, який вид пального необхідно обрати.

7. Паркуй авто біля колонки з пальним, відкрий люк бензобаку.

8. Коли відкрив бензобак, постав автомобіль в режим «очікування», так вийде дешевше у хвилинному тарифі.

9. Заходь у застосунок та тисни на позначку бензоколонки біля авто, тобі відкриється інструкція із заправки, а також PIN паливної картки.

Зверни увагу, що PIN з'явиться лише, якщо пального менше 20%, в іншому разі автомобіль заправляти не потрібно. Якщо авто все ж таки необхідно заправити (ти збираєшся у дальню поїздку чи береш авто на кілька днів), запитай PIN у служби підтримки.

10. Надай паливну картку касиру АЗК та заправляй повний бак, не забуть взяти чек заправки.

11. Після заправки повернись до автомобіля і перевір, щоб автомобіль був заправлений, а люк бензобаку зачинений. Дані про заправку буде відображено у застосунку, але після запуску двигуна. Тож відчини авто — оренда продовжиться.

12. Сфотографуй чек на фоні панелі приладів та відправ фото через застосунок, натиснувши на позначку бензоколонки та завантаживши фото.

13. Все готово, продовжуй подорож. Протягом 24 годин тобі буде нараховано 50 бонусів для поїздок. Дякуємо за добру справу!

Щоб дізнатись більше про послуги каршерінгу, заходь у розділ FAQ.