Блог, публікації про сервіс Getmancar

Новини, каршерінгу Getmancar

Зручні тарифи Getmancar

У нашому сервісі є три зручних тарифи для будь-яких цілей. Умовно їх можна розподілити на хвилинний та абонементи. До хвилинного відноситься «Динамічний» тариф. До абонементів входять тарифи «Година + 10 км» та «Добовий + 100 км».

Незалежно від обраного тарифу, ти одразу отримуєш такі переваги:

 1. Безкоштовне пальне
 2. Комфортний автомобіль
 3. Шини відповідно до сезону
 4. Включені податки
 5. Оплачену муніципальну парковку містом
 6. Мийку автомобіля
 7. Цілодобову клієнтську підтримку
 8. Страховку КАСКО і ОСАЦВ

Також є додаткові функції, що діють у тарифах :

Очікування або паркування – режим оренди, під час якого авто здійснює стоянку, проте оренда не припиняється. Використовується, якщо необхідно вийти та зачинити авто (у магазин, на тренування, на роботу), а потім продовжити поїздку. Тариф за очікування становить 0,99 грн/хв в хвилинних тарифах та безкоштовний в абонементах, в період дії абонементу.

Передача – функція, яка дозволяє залишити автомобіль поза зоною завершення оренди. У такому разі сплачуєш 0,30 грн. за кожну хвилину знаходження авто поза зоною завершення, доки автомобіль не забронює інший користувач. Важливо, щоб бронювання авто поза зоною завершення оренди здійснив інший користувач. Якщо ж ти вирішиш забронювати автомобіль, який сам поставив у режим передачі, система автоматично перерахує тариф «Передачі» на тариф «Очікування» (паркування) по 0,99 грн за кожну хвилину знаходження автомобіля в режимі «Передача».

Бронювання – функція, що бронює за тобою авто на певний час, доки не дістанешся до нього та не розпочнеш оренду. Надається 3 безкоштовні оренди по 20 хв., кожні 24 години. Перевищення 20 хв. в бронюванні, або бронювання більше 3-х разів за 24 години, тарифікується по 0,99 грн./хв. Під час бронювання авто, воно стає недоступним для інших користувачів.

Прогрів авто – у всіх тарифах надається безкоштовно 5 хвилин для прогріву автомобіля у зимовий період.

Розглянемо окремо кожен з тарифів та його особливості.

Тариф «Динамічний»

Щохвилинний тариф, оплата в якому відбувається за кожну хвилину використання автомобіля.

Тариф підходить для швидких та динамічних поїздок містом, без зупинок та заторів на дорогах, якщо шлях займає менше години.

Особливості тарифу:

 • Вартість від 2 до 4 грн/хв. для авто економ класу (залежить від «популярності» автомобіля, чим більший попит на авто, тим вища ціна, якщо авто довгий час не бронювалось, ціна на нього зменшується) та 6 грн/хв для авто комфорт класу та позашляховиків.
 • Безкоштовно надається 50 км пробігу на поїздку, пробіг понад 50 км в поїздці, сплачується за тарифом 4,50 грн. за кожний кілометр.
 • Функція «Очікування» (паркування) – 0,99 грн/хв. Це єдиний тариф, де паркування платне.
 • Функція «Передача» – 0,30 грн/хв.
 • Тариф встановлюється перед початком оренди та не змінюється в період поїздки, працює з 07:00 до 22:59 щоденно.

тариф динамічний гетманкар

Додатковий режим «Тиха нічка»

Режим «Тиха нічка» починає діяти автоматично з 23:00 до 06:59 та дозволяє безкоштовно забронювати авто на весь період дії тарифу. Це чудова можливість забронювати авто ввечері, щоб зранку ним скористатися та не турбуватися, що вільних автомобілів не виявиться.

Також режим спеціально створений для тих, хто мешкає далеко від зони завершення оренди, але планує діставатися роботи на каршерінговому авто. У термін з 23:00 до 06:59 можеш безкоштовно залишити авто біля дому в режимі очікування, а зранку відправитись у справах.

Якщо до 07:00 не розпочато поїздку або не знято бронювання, кожна наступна хвилина, в режимі очікування чи бронювання, тарифікується по 0,99 грн.

Тариф «Година + 10 км»

Годинний абонемент, діє 60 хвилин з моменту купівлі, незалежно від того, використовувався автомобіль, чи ні.

Ідеально підходить для тих, хто користується послугою вперше, або для пересування у години пік. Також тариф буде вигідним для поїздок у декілька місць, або для тих, хто не звик поспішати і бажає наперед визначити суму поїздки.

Особливості тарифу:

 • Вартість складає від 75 до 180 грн. за годину (75-100 грн. економ клас, 120 – 180 грн. авто комфорт класу та позашляховики).
 • Відсутня доплата за пробіг, якщо поїздка не перевищує 10 км. Якщо пробіг більше за 10 км, кожен наступний км – 4,5 грн. (для економ класу) або 6,5 грн. (для авто комфорт класу та позашляховиків).
 • Функція «Очікування» (паркування) – безкоштовна на весь час дії абонементу.
 • Функція «Передача» – безкоштовна на весь час дії абонементу.
 • По завершенню абонементу автоматично ввімкнеться щохвилинний тариф. Можеш продовжити абонемент, обравши відповідну функцію у застосунку.

тариф година гетманкар

Тариф «Добовий + 100 км»

Абонемент діє 24 години з моменту купівлі, незалежно від того, використовувався автомобіль, чи ні.

Зручний тариф для тих, кому автомобіль потрібен на весь день. Також буде вигідним для користувачів, які за день здійснюють більше трьох поїздок, пересуваються у години пік, і планують часті зупинки. Такий тариф вигідніший за класичну добову оренду авто, адже пальне та паркінг входять у вартість абонементу.

Особливості тарифу:

 • Вартість від 670 до 1480 грн на добу, залежно від марки та моделі автомобіля.
 • Відсутня доплата за пробіг, якщо поїздка не перевищує 100 км. А якщо більше за 100 км, кожен наступний км – 4,5 грн. (для економ класу) або 6,5 грн. (для авто комфорт класу та позашляховиків).
 • Функція «Очікування» (паркування) безкоштовне на весь час дії абонементу.
 • Функція «Передача» – безкоштовна на весь час дії абонементу.
 • По завершенню абонементу автоматично ввімкнеться щохвилинний тариф. Можеш продовжити абонемент, обравши відповідну функцію у застосунку.

тариф добовий гетманкар