Блог. Публікації про сервіс Getmancar

Новини каршерінгу Getmancar

Зручні тарифи Getmancar

Гетманкар тарифи

У сервісі є три зручних тарифи для будь-яких цілей. Умовно їх можна розподілити на хвилинний та абонементи. До хвилинного відноситься тариф «Хвилина + 6 грн/км» та «Хвилина + 8 грн/км».

До абонементів входять тарифи «Година + 10 км» та «Добовий + 100 км».

Незалежно від обраного тарифу, ти одразу отримуєш такі переваги:

 1. Безкоштовне пальне
 2. Комфортний автомобіль
 3. Шини відповідно до сезону
 4. Враховані податки
 5. Оплачену муніципальну парковку містом
 6. Мийку автомобіля
 7. Цілодобову клієнтську підтримку
 8. Страхування.

Також є додаткові функції, що діють у тарифах:

Очікування або паркування – режим оренди, під час якого авто здійснює стоянку, проте оренда не припиняється. Використовується, якщо необхідно вийти та зачинити авто (у магазин, на тренування, на роботу), а потім продовжити поїздку. Тариф за очікування становить 1 грн/хв. в хвилинних тарифах та безкоштовний в абонементах, в період дії абонементу.

Передача – функція, яка дозволяє залишити автомобіль поза зоною завершення оренди. У такому разі сплачуєш 0,30 грн. за кожну хвилину знаходження авто поза зоною завершення, доки автомобіль не забронює інший користувач. Важливо, щоб бронювання авто поза зоною завершення оренди здійснив інший користувач. Якщо ж ти вирішиш забронювати автомобіль, який сам поставив у режим передачі, система автоматично перерахує тариф «Передачі» на тариф «Очікування» (паркування) по 1 грн за кожну хвилину знаходження автомобіля в режимі «Передача».

Бронювання – функція, що бронює за тобою авто на певний час, доки не дістанешся до нього та не розпочнеш оренду. Протягом 24 годин надається 3 безкоштовні бронювання по 20 хв. Після 20 хв. або після 3-х бронювань розпочнеться тарифікація — 1 грн/хв. Під час бронювання авто стає недоступним для інших користувачів.

Прогрів авто – у всіх тарифах надається безкоштовно 5 хвилин для прогріву автомобіля у зимовий період.

Додаткове страхування – послуга, що дозволяє зменшити максимальну суму відповідальності у разі дорожньої пригоди до 5 000 грн. Щоб мати можливість придбати додаткове страхування для кожної поїздки, необхідно підключити цю функцію у налаштуваннях застосунку. Після цього ти отримуватимеш пропозицію придбати додаткове страхування перед кожною поїздкою, ти можеш обрати або відмовитись від додаткового страхування. Якщо ти не збираєшся користуватися послугою, просто відключи її у налаштуваннях.

Розглянемо окремо кожен з тарифів та його особливості.


Тариф «Хвилина + 6 грн/км» та «Хвилина + 8 грн/км»

Щохвилинний тариф, оплата в якому відбувається за кожну хвилину використання автомобіля. Додатково ти сплачуєш за кожний кілометр: 6 гривень для автомобілів класу «Стандарт» та 8 гривень для автомобілів класу «Комфорт».

Тариф підходить для швидких та динамічних поїздок містом, для подорожей у заторах, якщо шлях займає близько години.

Особливості тарифу:

 • Вартість складає 1,2 - 2 грн/хв. та 6 грн/км для автомобілів «стандарт» класу та 2- 2,5 грн/хв. та 8 грн/км для автомобілів «комфорт» класу.
 • Сума стандартної застави складає 300 – 500 для авто класу «стандарт» та 3000 грн для авто класу «комфорт».
 • Функція «Очікування» (паркування) – 1 грн/хв. Це єдиний тариф, де режим очікування платний.
 • Функція «Передача» – 0,30 грн/хв.
 • Додаткове страхування тарифікується 0,8 грн/хв. для автомобілів «стандарт» класу, 1 грн/хв. для VW Passat, Mitsubishi ASX, Nissan Juke та 1,2 грн/хв. для позашляховиків типу Ford Escape та VW Tiguan.
 • Тариф встановлюється перед початком оренди та не змінюється в період поїздки, працює цілодобово.

Хвилинний тариф у додатку Getmancar


Дія тарифу вночі

З 23:00 до 06:59 можеш безкоштовно залишити автомобіль у режимі «очікування» (паркування). Це чудова можливість орендувати авто ввечері, щоб зранку ним скористатися та не турбуватися, що вільних автомобілів не виявиться.

Також зручно використовувати безкоштовний режим «очікування» тим, хто мешкає далеко від зони завершення оренди, але планує діставатися роботи на каршерінговому авто. У термін з 23:00 до 06:59 можеш безкоштовно залишити авто біля дому в «очікуванні», а зранку відправитись у справах.

Якщо до 07:00 не розпочато поїздку, кожна наступна хвилина, в режимі «очікування» тарифікується по 1 грн.

Також зверни увагу, що в період оренди автомобіля з 23:00 до 6:59 сума стандартної застави для хвилинного та годинного тарифів збільшується до 3000 - 5000 грн.


Тариф «Година + 10 км»

Годинний абонемент, діє 60 хвилин з моменту купівлі, незалежно від того, використовувався автомобіль чи ні.

Ідеально підходить для тих, хто користується послугою вперше, або для довгого пересування. Також тариф буде вигідним для поїздок у декілька місць, або для тих, хто не звик поспішати і бажає наперед визначити суму поїздки.

Особливості тарифу:

 • вартість складає: 90 - 130 грн. (99 - 160 грн у вихідні та нічний час) у «стандарт» класі, 160 – 180 грн. (180 - 200 грн у вихідні та нічний час) у «комфорт» класі.
 • Відсутня доплата за пробіг, якщо поїздка не перевищує 10 км. Якщо пробіг більше 10 км, кожен наступний км – 6 грн. (для «стандарт» класу) або 8 грн. (для «комфорт» класу та позашляховиків).
 • Функція «Очікування» (паркування) – безкоштовна на весь час дії абонементу.
 • Сума стандартної застави складає 500 грн.
 • Додаткове страхування тарифікується 20 - 25 грн/година, в залежності від моделі авто.
 • По завершенню абонементу автоматично ввімкнеться хвилинний тариф. Можеш продовжити абонемент, обравши відповідну функцію у застосунку.

Годинний тариф у додатку Getmancar


Тариф «Добовий + 100 км»

Абонемент діє 24 години з моменту купівлі, незалежно від того, використовувався автомобіль, чи ні.

Зручний тариф для тих, кому автомобіль потрібен на весь день. Також буде вигідним для користувачів, які за день здійснюють більше трьох поїздок, пересуваються у години пік, і планують часті зупинки. Такий тариф вигідніший за класичну добову оренду авто, адже пальне та паркінг входять у вартість абонементу.

Особливості тарифу:

 • Вартість від 780 до 1730 грн на добу, залежно від марки та моделі автомобіля.
 • Відсутня доплата за пробіг, якщо поїздка не перевищує 100 км. Якщо пробіг більший за 100 км, кожен наступний км – 6 грн. (для «стандарт» класу) та 8 грн. (для «комфорт» класу і позашляховиків).
 • Функція «Очікування» (паркування) безкоштовне на весь час дії абонементу.
 • Сума стандартної застави складає 800 - 3000 грн. в залежності від моделі авто.
 • Додаткове страхування тарифікується 180-250 грн/доба для «стандарт» класу та 250 грн для «комфорт» класу.
 • По завершенню абонементу автоматично ввімкнеться щохвилинний тариф. Можеш продовжити абонемент, обравши відповідну функцію у застосунку.

Добовий тариф у додатку Getmancar