Блог, публікації про сервіс Getmancar

Новини, каршерінгу Getmancar

Зони у каршерінгу

У каршерінгу є дві основні зони, котрі завжди показані у додатку:

  1. Зона використання автомобілю
  2. Зона звершення користування автомобілем

«Зона користування» автомобілем

Це сама велика зона, вона завжди більше зони «завершення кашерінгу».

Зона користування автомобілем – зона у якій ти можеш пересуватися на машині. Залишення цієї зони може призвести до назначення тобі штрафу, припинення обслуговування та відсутністю технічної підтримки на даній території.

У мобільному додатку «зону користування» ти бачиш у якості лінії або однотонної плоскості у будь-якому кольорі. У цій зоні чи її частині знаходяться більш маленькі зони, це зони «завершення користування автомобілем», вони виділені іншим кольором.

Зона використання автомобіля | Getmancar

Зона завершення оренди завжди менше та включена у зону користування автомобілем.

Особливості «зони користування»:

  1. Ти можеш пересуватися по цій зоні.
  2. Ти можеш розпочати нову оренду у цій зоні.
  3. Ти не можеш завершити оренду у цій зоні.
  4. Ти можеш поставити автомобіль у «режим очікування» у цій зоні, щоб будь-хто інший забрав цей автомобіль.

Заборонено покидати автомобіль у цій зоні (завершення»). Якщо ти залишаєш автомобіль у цій зоні, ти можете отримати штраф. Приклад: я ось тут машину залишив, заберіть, якщо захочете.

Чому існує «зона користування» автомобіля

Ця зона обмежує територію надання нашого сервісу. За межами цієї зони ми не можемо надати технічну підтримку, ассістанс та інші послуги.

Як завершити оренду поза зоною завершення?

У каршерінгу Getmancar є спеціальна функція, котра дозволяє зробити завершення оренди поза зоною, за допомогою функції «передача». При завершенні поїздки у додатку, ти можеш перевести автомобіль у режим «передача». Тоді автомобіль закриється та стане доступний для всіх користувачів. Ця послуга платна, її вартість 0,30 грн/хв. Оплата списується до тих пір, доки даний автомобіль не забере інший користувач. Доки авто, котрим ти користувався знаходиться у режимі «передача», ти не зможеш забронювати інше каршерінгове авто.

Завершення оренди поза зоною | Getmancar

Що буде, якщо автомобіль вийде за зону користування або завершення оренди?

При виході автомобіля за зону користування, користувач отримає повідомлення на свій телефон у вигляді смс повідомлення та / або push повідомлення у додатку.

авто поза зоню використання | Getmancar

повідомлення про те що користувач покинув зону використання | Getmancar

Відправка повідомлення у будь-якому форматі, не являється обов’язковим зі сторони Компанії каршерінгу, тому якщо ти не отримав повідомлення, це не є свідоцтвом того, що ти не виїхав за зону користування автомобіля. Усі зони ти бачиш онлайн у смартфоні при пересуванні, також, бачиш на карті точку автомобіля, котрим ти управляєш.

Якщо ти покинув «зону завершення оренди автомобіля», то не зможеш завершити каршерінг, а тільки поставиш автомобіль у режим «очікування» чи режим «передача». При залишенні «зони користування» також можуть бути заблоковані і інші сервіси, включаючи режим «очікування».

При залишенні зони, з тобою зв’яжуться наші оператори і попрохають тебе повернутися у зону користування автомобілем.

Залишення зони користування каршерінговим автомобілем роздивляється, як угон машини, що вказано у Договорі публічної оферти на прокат автомобіля (каршерінг).

Умисні дії, направленні на залишення зони користування автомобіля караються штрафом.

Мені треба трохи виїхати за зону користування автомобілем, як це зробити?

Ти можеш скористатися прокатом автомобіля у класичному форматі, взявши автомобіль напрокат у нашому сервісі, автомобіль буде оборудований запасним колесом та всім необхідним для більш тривалих поїздок.

«Зона завершення» каршерінгу

Ця зона завжди менша, ніж «зона користування» автомобілем. У додатку ти бачиш її як зачерчену плоскість (можливий інший віджет, в залежності від пристрою). У цій зоні можна:

  1. Починати нові поїздки,
  2. Завершувати каршерінг,
  3. Переводити автомобіль у режим «очікування» та знову розпочинати каршерінг.

«Зона завершення» може бути представлена як один суцільним масивом, так і острівками, на котрих ти можеш завершити каршерінг.

Зони відображаються різним кольором в залежності від прошивки та типу твого пристрою, но частіше за все це рожевий колір.

зона завершення | Getmancar

Особливості «зони завершення» каршерінгу:

Ти можеш «завершити каршерінг» у цій зоні – в іншій зоні завершити каршерінг неможливо. Завершення каршерінгу поза зоною завершення неможливо! Можливе лише «очікування», «передача».

завершення оренди | Getmancar

Чому існує «зона завершення» каршерінгу

Ця зона існує для можливості «завершення каршерінгу». Зони «завершення» знаходяться у тих місцях, де іншим користувачам буде зручно розпочинати поїздки, популярні та комфортабельні місця.

Як побачити зону завершення та зону використання автомобіля?

Ти можеш зробити це у мобільному додатку Getmancar, навіть без проведення реєстрації. Просто натисни кнопку «демо» та ти побачиш зони, автомобілі.