Купити франшизу на каршерінг Getmancar

+38 (097) 444-5-111

відкрити каршерінг під нашою маркою

Відкрити бізнес каршерінга під нашою торговою маркою

Хочеш готовий бізнес з гарною прибутковістю

Ти готовий прсвячувати час новому бізнесу, розвивати його та бути на вершині передового бізнесу, котрий руйнує стереотипи?

Ми пропонуємо запустити каршерінг в твоєму місті по нашій франшизі. Все що необхідно від тебе:

Купити готовий бізнес дуже просто.

Ми запустимо каршерінг в твоєму місті всього за кілька днів, з моменту встановлення обладнання на автомобіль. Повний запуск проекту до 14 днів максимум з урахуванням закупівлі авто, встановлення обладнання, інтеграції та запуску.


Супер бізнес всього за 2 дні


Чому варто використовувати франшизу GetmanCar

 1. Права на використання торгової марки на певній території - це дає зростання числа клієнтів, так як ті, хто вже зареєстрований в системі, отримають право і доступ на користування послугою каршерінга ще в одному регіоні. Автоматично ви отримуєте клієнтську базу (ті люди, які вже є нашими клієнтами) більше 30 000 користувачів.
 2. Обкатанна технологія - готові рішення по мобільному додатку, системі управління тарифами.
 3. Підбір і допомогу в установці обладнання. Встановлюємо наше обладнання, яке ви отримуєте за собівартістю. Розробляємо технологічні карти і допомагаємо з установкою. Всі технологічні карти на Ваші авто робимо БЕЗКОШТОВНО!
 4. Навчимо персонал для роботи на фронті. Так само якщо необхідний бек офіс, ми зможемо навчити персонал роботі з нашим обладнанням і системою.
 5. Повне обслуговування бек офісу, дуже зручно при невеликому автопарку (до 100 автомобілів), вам не доведеться витрачати гроші на операторів, які у нас є 24/7.
 6. Страхування по загальній корпоративній програмі. Ви отримуєте ті тарифи, які надані нам страховою компанією, використовуєте всі наші знижки і отримуєте гарантовані виплати, так як ми VIP клієнт в страховій компанії.
 7. Формування та подача документів про страхову виплату, відповідно до даних вашого фронт офісу. Допомога в оформленні документів, оформлення документів на виплату.
 8. Технічна підтримка: оновлення ПЗ, програмісти 24/7, телефонія, система обліку.
 9. Бухгалтерська звітність, аж до повного фінансового управління через нас, з отриманням виплат в чистому вигляді по вашим реквізитам (при необхідності).
 10. Знижка на паливо, яка надана провідними провайдерами на загальній основі, тобто ви отримаєте наші ціни і знижки при заправці автомобіля.
 11. Швидкий старт - всього кілька годин, після установки обладнання і ваш каршерінг запущений у вашому місті.
 12. Реклама на наших носіях, яка в тому числі спрямована на Ваше місто: інтернет, соц мережі і видання, які посилаються так само і на вас.
 13. Наявність досвіду роботи в сфері каршерінга і прокату автомобілів, понад 13 років. Ми бачили все!
 14. Дешевий старт - немає необхідності в установці і оплаті за ПЗ, налагодження ПЗ.
 15. Система безпеки ваших автомобілів, в тому числі від недобросовісних клієнтів.
 16. Немає витрат на ПЗ, сервер, підтримку, фахівців зі страхування, бухгалтерів і юристів.
br

Чому ми?


З нами все просто


Витрати, котрі Вас «з’їдають»

Це боляче на перших стратах та саме це «покладе» вас, якщо ви не зробите великий парк та не готові чекати отримання прибутку протягом 3-х років.


Що ми маємо


Ми маємо більше ніж усі


Скільки коштує франшиза?

 1. Паушальний внесок 3000 доларів США
 2. Щомісячний внесок – 10% від обороту

Скільки ви будете заробляти та як дорого це коштує?

При першому запуску проекту, ваші обороти будуть невеликими, при цьому вони будуть збільшуватися по мірі роботи.


А не краще самому відкрити каршерінг?

Мінімальний кошт ПЗ на ринку становить $ 25-30 в місяць з одного автомобіля до 100 машин у парку. Це тільки ціна за ПЗ, додайте до цього ціну за сервер, сервіси розсилок, оплату праці службі тех підтримки, модерацію, юристів, бухгалтерів, програмістів та інших спеціалістів.

У вашому випадку ви оплачуєте, при найгірших витратах 600 грн/місяць, що включає:

 1. ПЗ і підтримка
 2. Клієнтська підтримка 24/7
 3. Скидки на паливо, страховку….
 4. Обладнання за низькою ціною ті допомога наших інженерів у розробці карт установок
 5. Модерація і перевірка користувачів на предмет безпеки

Прибутковість проекту

Прибутковість проекту становитиме близько 25% річних робіт на капітал. На таку, середньорічну прибутковість ви вийдете протягом 3-х років максимум.

За 3 роки відбудеться первісна окупність проекту з вказаною прибутковістю, якщо не враховувати реінвестовані кошти або нарощений капітал.

З кожних 100 доларів ти будеш отримувати 25 доларів на рік. Розрахунок зроблений таким чином, що при вкладенні 100 доларів, через три роки у тебе на руках буде 175 доларів, з яких 100 – це повернення твоєї інвестиції і 75 доларів – зароблені гроші.


$25 прибутку з кожних вкладених $100


Скільки потрібно автомобілей

Кількість автомобілів прораховується від регіону. Є мінімальний старт і реальна наповнюваність.

Мінімальний старт для будь-якого обласного центру – від 20-30 автомобілей. Меншу кількість просто не цікаво розглядати з позиції запуску повноцінного сервісу у місті. При меншій кількості просто віддайте ваші автомобілі до нашого управління в уже існуючих містах, де є послуга каршерінга або прокату, буде більше результату.

Купуйте франшизу та будьте першими, всього за кілька тижнів ми готові запустити сервіс у вашому місті.

Дзвони +38 (097) 444-5-111 , пиши: together@getmancar.com.ua