ЧаВо

Будь-який громадянин України чи людина, що має документ, що дозволяють тимчасове мешкання на території України, що досяг віку 25 років та має стаж водіння від 5-ти років.
Це питання може бути вирішено Службою підтримки, після вашого звернення. Або Ви можете скористатися спеціальним тарифом «Юний драйвер»
Паспорт громадянина України, водійське посвідчення.
Можуть, якщо відповідають вимогам стажу водіння та віку. Використання тільки із заставою 10 000 грн. Повернення застави протягом 96 годин з моменту відправки заявки на електрону скриньку. Оплата застави – на рахунок.
В футері є посилання на договір публічної оферти, також даний договір розміщено в мобільному додатку. Договір публічної оферти
Завантажте додаток в AppStore чи GooglePlay, пройдіть реєстрацію в додатку чи на сайті. Вiдео
Реєстрація
Додаток можна завантажити в AppStore для IOS чи в Google Play для Android. Вiдео
Якщо у вас є реєстрація, ви можете просто використовувати логін та пароль. Повторно реєструватися не потрібно.
Реєструватися можно на сайті чи в мобільному додатку. Вiдео Реєстрація
Ви зможете відправити ці документи на пошту оператору по його запиту. Але ваш аккаунт буде блоковано до подачі всіх документів.
Можете. Але в цій ситуації ви зможете просто переглянути наявність автомобілів, але не зможете "забронювати" або скористатися "минутною орендою". Так само можуть бути обмежені і інші сервіси. Тоді ви не будете повноцінним користувачем, а тим більше не зможете скористатися автомобілем.
Після проходження реєстрації почекайте схвалення вашого профілю 2 - 96 годин з боку Компанії, так само перевірте, приєднали ли ви картку до вашого облікового запису. Якщо картка приєднана, то після перевірки документів і схвалення, ви зможете почати використовувати каршерінг.
Після приєднання карти до вашої записи, знімається 1 грн. для перевірки картки. Дані гроші повертаються на вашу карту або зараховуються на бонусний рахунок.
Дана проблема може спостерігатися з кількох причин:
 1. ви використовуєте картку низького стандарту, наприклад Visa Electron або Maestro, використання даного формату карт не допускає для каршерінга.
 2. на вашій картці міститься занадто низький інтернет ліміт або ваш ліміт вичерпано, будь ласка зверніться в банк для збільшення ліміту або зняття його.
 3. на картці заборонені операції безакцептного списання, будь ласка зверніться в банк для зняття ліміту безакцептного списання.
Якщо всі ці причини усунені, ваша картка обов'язково з'явиться після приєднання і зняття 1 грн. Перевірено на 100%.
Або ваш обліковий запис ще не схвален Компанією, або ви не приєднали кредитну карту до вашого профілю.
На це може бути декілька причин:
 • Поблизу с Вашою геопозіцією немає вільних автомобілів, зменшіть масштаб карти і ви побачите вільні машини
 • Ви не приєднали карту до вашого аккаунту
 • Ваш аккаунт не схвалений і все ще на перевірці
 • У вас відключений дозвіл на визначення геопозіції додатку каршерінга
Заправка автомобіля повністю наша турбота і наші витрати, крім випадків при використанні автомобіля за тарифом без палива.
Всі витрати по мийці автомобіля покриваємо ми, за винятком випадків коли потрібна хімчистка викликана вашим використанням автомобіля.
Паливо, мийка, гума по сезону включені в тарифи. Можуть пропонуватися спеціальні добові тарифи без включення палива. Тарифи
Всі тарифи ви можете побачити в розділі тарифи. Тарифи бувають щохвилинні, погодинні та добові, з оплатою за кілометр і без оплати.
Похвилинні тарифи мають обмеження по пробігу 50 км / поїздка. Вартові і добові тарифи пропонуються з включеним кілометражем або без, що зазначено в додатку при виборі тарифу. Якщо включений пробіг відзначений як "0", значить кожен км пробігу оплачується окремо згідно тарифу перевищення пробігу.
Ні, це суворе порушення. За порушення цієї умови передбачений штраф.
Похвилинні тарифи списуються після завершення оренди. Тарифи на підставі абонемента (Погодинний, Подобовий), списуються відразу ж на початку каршерінгу, а оплата за додаткові км, якщо вона є, стягується за фактом завершення оренди. Зверніть увагу, що якщо протягом каршерінга, сума використання послуг перевищила 75 грн., то ця сума буде знята, а сума менше 75 грн. по завершенні каршерінгу.
Списання за прокат автомобіля проводиться постфактум, через що може бути не списана якась частина грошей, крім того борг може виникнути в таких випадках:
 1. При використанні послугою у вас закінчилися гроші на карті і ми не списали частково або повністю вартість послуг;
 2. Прийшов повідомлення про штраф на автомобіль або пред'явлено претензію та винесено судове рішення про збитки завдані третім особам або їх майну в період вашого використання автомобілем;
 3. Ви не сплатили паркування і залишили автомобіль на платній парковці;
 4. Ви залишили автомобіль поза зоною використання автомобіля;
 5. Пошкодження на автомобілі Втрачено документи, паливні карти, після вашого користування автомобілем;
 6. Пошкоджено колеса або колісні диски після використання Вами автомобіля;
Якщо вам було надіслано повідомлення про борг і ви не можете скористатися послугами, то для погашення боргу, ви можете просто поповнити вашу карту і попросити операторів списати з неї гроші, сплатити борг натиснувши на посилання "сплатити борг" в додатку або оплатити суму вашого боргу на реквізити нашій компанії.
Гума встановлена згідно сезону.
У нас немає застави при використанні каршерінга в більшості тарифів. Виняток можуть становити тарифи для Юного драйвера і Іноземців.
Паспорт на автомобіль, поліс ОСАГО, паливні картки (ПІН можна дізнатися тільки у оператора).
Автомобіль відмикається / закривається через мобільний додаток. Для запуску автомобіля використовуйте вбудований ключ в замок запалювання.
Будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки. Ми постараємося вирішити питання про повернення речі в найкоротші терміни.
Зупиніться, включіть сигнал аварійної зупинки і зв'яжіться зі Службою підтримки.
Всі автомобілі застраховані по КАСКО і ОСАЦВ. Ліміт відповідальності обмежений франшизою, згідно вашого тарифного плану. При використанні тарифного плану із позначкою «0» або «все включено», франшиза дорівнює 0.
Франшиза - сума яку не сплачує страхова компанія. Наприклад, франшиза 5000 Грн. При пошкодженні автомобіля на 10 000 грн., Страхова компанія сплатить тільки 5000 грн., А інші 5000 Грн. будуть утримані з Вас. Якщо подія на 2000 грн. - страхова компанія його оплачувати не буде, сума буде утримана з Вас.
Викличте поліцію - 102, повідомте нам про подію, запишіть і передайте нашому оператору дані другого автомобіля (номер, марка, дані водія). Дочекайтеся приїзду поліції для отримання дозволу документи: подія і пройдіть тест на алкоголь на Драгер. Передайте документи представнику Компанії не пізніше наступного дня.
Якщо ви виявили пошкодження на автомобілі, що не позначені стікером, то повідомте про дані пошкодженнях оператору і відправте фото нам (на номер viber, telegram, whats app, skype, e-mail: info@getmancar.com.ua), далі слідуйте підказкам оператора.
Якщо пошкодження відзначено стікером (наклейкою), або ви повідомили оператору про пошкодження і відправили фото і вам вказали на можливість продовження пересування, використовуйте автомобіль. Якщо пошкодження не відзначені, оператор не дав схвалення на використання автомобіля - анулюйте бронювання і скористайтеся іншим автомобілем.
Будь-яке пошкодження менше 5 см, якщо це не скляна поверхня або НЕ вм'ятина, сдир, інші ушкодження відмічені наклейкою.
Якщо у вас загорілася лампочка заправки, скористайтеся будь-авторизованої заправкою. Паливна карта знаходиться у вас в автомобілі в бардачку. Перед необхідністю заправки, повідомте оператору, що ви хочете здійснити заправку, після оператор назве вам пін-код карти і ви зможете заправити автомобіль.
Ви можете повідомити про дану проблему оператору, після заїхати на заправну станцію і згідно вказівок оператора заправити автомобіль. Після, візьміть чек і сфотографуйте його на тлі приладової панелі автомобіля, після відправте фотографію нам в паблік аккаунт viber або на електронну пошту а чек залиште в бардачку. На ваш бонусний рахунок будуть зараховані гроші і бонуси за заправку, які ви зможете використовувати у нас в системі.
Повідомте оператору про проблему з автомобілем, ми усунемо проблему якомога швидше. Ви можете скористатися іншим автомобілем.
Зупиніться, що не покидайте місце події, викличте поліцію і повідомте нам про пошкодження, далі слідуйте підказкам оператора.
Якщо ви виявили брудний автомобіль - повідомте нам, ми наведемо його в порядок в короткі терміни. Ви можете помити автомобіль самостійно, але ми не зможемо компенсувати ці витрати.
Ви можете використовувати автомобіль в дозволеної (рожевої) зони. Починайте і закінчуйте оренду в будь-якому місці рожевої зони. В різних версіях телефонів, прошивки, операційної системи, колір зони може відрізнятися. Переглянути вiдео, стаття "Зони каршерінгу"
Зона оренди, це площа, позначена на карті в якій ви можете використовувати автомобіль, починати і завершувати оренду. Додатково є зони, в яких ви так само можете завершити оренду, але за додаткову оплату. Cтаття "Зони каршерінгу"
Якщо ви хочете завершити оренду, припаркуйте автомобіль згідно ПДР, в дозволеному місці. Вимкніть запалювання, закрийте вікна, поставте автомобіль на ручне гальмо і на швидкість (якщо автомобіль на механіці) або на передачу «Р» (якщо автомобіль на автоматі). Покиньте автомобіль і зачиніть двері автомобіля, натисніть в додатку "Завершити оренду", автомобіль закриється автоматично. Заборонено завершувати оренду в місцях, де автомобіль може заважати руху, пішоходам, важкодоступних для виїзду, гаражах, спеціальних платних стоянках торгових комплексів. Увага! Будь-яке завершення оренди можливо в місцях стійкого прийому сигналу мобільним телефоном і GPS пристроєм автомобіля, в місцях де стійко працює мобільний інтернет. Cтаття "Зони каршерінгу"
Ви можете використовувати автомобіль в такому режимі тільки на умовах класичного прокату, зв'яжіться з нашими операторами, відвідайте офіс і ви зможете використовувати автомобіль, як простий прокат на кілька годин або днів. Ви так само можете скористатися нашим каршерінговим автомобілем для того щоб приїхати до нам в офіс по тарифам каршерінга.
Без проблем і той і інший район знаходяться в області дозволеної зони. Cтаття "Зони каршерінгу"
Послуга каршерінга це індивідуальна послуга, якщо ви хочете використовувати автомобіль разом зі своїм другом, він може так само зареєструватися у нас в додатку або на сайті. Якщо ви втомилися за кермом, завершите оренду, а ваш друг зможе її почати і продовжити.
Ні, ця послуга недоступна, кожен повинен бути зареєстрований як окремий користувач.
Це невелика премія, що зараховується на ваш бонусний рахунок в нашій системі за різні добрі справи. Ви можете використовувати бонуси в повному обсязі на рівні грошей. 1 бонус дорівнює 1 гривні. Акції
Бонуси зараховуються за реєстрацію, запрошення друзів в сервіс, інші добрі справи.
Бонуси можуть бути тільки витрачені шляхом надання наших послуг, але не можуть бути повернуті грошима.
Виклик автомобіль, повідомте про проблему оператору. Ми усунемо проблему найближчим часом. Скористайтеся іншим автомобілем, що стоїть.
Скористайтеся мобільним додатком для відкривання автомобіля. Увага! Відкрити можна тільки попередньо заброньований автомобіль.
Якщо ви забронювали автомобіль, але все ж не можете знайти його, натисніть "моргнути" в мобільному додатку, автомобіль видасть звуковий і світловий сигнал.
Заглушіть двигун, відключіть освітлення салону і фари автомобіля, включіть ручне гальмо, переведіть автоматичну коробку в положення «Р», а механічну на першу передачу, закрийте вікна, вийдіть з автомобіля і натисніть кнопку «Завершити оренду» в додатку.
Подивіться на підказки в додатку, можливо ви не відключили світло або не задіяли ручне гальмо. Якщо все виконано, можливо ви поставили автомобіль в місці де немає прийому GPS і / або GSM сигналу. Переставте автомобіль в інше місце і спробуйте знову.
В автомобілі є зарядка, яка працює від прикурювача. Якщо такий варіант не підходить, знайдіть можливість і передзвоніть в Службу підтримки з іншого телефону, оператори допоможуть закрити автомобіль.
Так, але врахуйте, що як тільки ви натиснули завершити оренду, автомобіль став доступний іншим користувачам. Якщо автомобіль ніхто не забере, ви зможете скористатися його орендою знову.
Скористайтеся кнопкою «Очікування». У похвилинних тарифах це платна послуга від 0.99 грн. за хвилину (дивіться ваш пакет і вартість), в тарифах Погодинний, Подобовий (абонементи), послуга «Очікування» використовується для закривання дверей автомобіля без необхідності завершення оренди. Погодинний та Добовий тарифи не тарифікують «Очікування», так як ця послуга включена в ціну абонемента, при цьому в період «Очікування» абонемент все-одно буде витрачатися.
Як тільки ви забронювали автомобіль він пропадає з карти і стає доступний тільки для вас, ніхто його не бачитиме на карті.
Якщо ви не винні в ДТП і є інший учасник ДТП, подія зареєстрована в поліції, ви повідомили нам з місця події про те, що трапилося і все зроблено згідно норм ПДР, страхова компанія прийняла рішення про виплату - ми не маємо до вас претензій по франшизі, за винятком випадків оплати додаткових послуг, наприклад: евакуації, штраф майданчика, штрафів поліції ........., які покладені на нас, внаслідок ДТП в якому ви брали участь. У будь-якому випадку ми будемо відстоювати свої і Ваші інтереси до кінця в будь-якому органі.
Ви автоматично перейдете в похвилинний тариф. Для того, щоб продовжувати користуватися погодинним тарифом, вам потрібно завершити оренду і заново вибрати погодинний тариф.
Напишіть нам листа з Вашої електроної скриньки про бажання скористатися послугою з 0 відповідальністю, ми підключемо Вами тарифи протягом 24 годин.
Ваші турботи логічні. Ми рекомендуємо вам завжди робити фото до початку та після завершення каршерінгу, у випадку будь-якої ситуації, просто перешліть нам докази (фото) та в вас не буде будь-якої відповідальності. Посилання на статтю, як зробити фото - https://getmancar.com.ua/ua/post/photographing_a_car.html
У вартість послуги включена вартість муніципального паркінгу на всій території Києва. https://getmancar.com.ua/ua/post/where_to_park_a_car_from_car_sharing_service_in_kiev.html
Ключі неможна доставати із замка запалювання. Ви їх зможете тільки виломати звідти.
Перешліть фото автомобіля чи відео до початку використання сервісу та після завершення, якщо на них чітко видно відсутність пошкоджень та навколишнє середовище по факту завершення послуги чи навпаки наявність пеошкоджень на момент початку послуги, ми завжди приймемо вашу сторону.
Будь ласка перевірте вашу поштову скриньку. Скоріш за все ми відправили вам причини блокування в листі, але ви на лист не відреагували. Причиною блокування частіше за все стають такі умови:
 1. ви не додали фото документів
 2. ви додали фото з копій документів
 3. ви переслали не всі документи чи не ті, що запитуються. Найчастіше не надслиають реєстрацію (прописку)
 4. фото, що надіслані Вами, поганої якості, неможна прочитати
 5. фото обрізані, видно частково, закрите обличяя...
 6. ви не досягли віку чи не маєте стажу водіння належного для користування послугою каршерінгу
 7. надіслані недійсні документи
 8. інші причини зазначені в листі
В данному випадку надішліть у відповідь на наш лист необхідні фото, ми повернемося до модерації.
Стаття про блокування
Модерація Вашого запису та схвалення відбувається протягом 2-96 годин з моменту реєстрації.
Додаток зроблено 3-ма мовами: українська, російська, англійська. Мова підключається автоматично залежно від системної мови вашого пристрою.
Для вибору тарифу забронюйте авто, після, біля авто натисніть «Оренда» у вас вийде вікно вибору тарифу.
Завантажте додаток, натисніть «Переглянути авто»
Оренду можна розпочати в будь-якій зоні, завершити ви її зможете лише в зонах завершення, а розпочинати оренду можна в будь-якій зоні.
Авто може буте переведено користувачем в режим «Очікування», також може бути авто залишено після мийки, використання та ……
Якщо ви хочете розпочати каршерінг з ранку та авто потрібно біля дому, лишіть його в режимі очікування, в тарифі «Тиха нічка», це можливо зробити безкоштовно

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах