Дії при дорожньо-транспортній пригоді

Якщо ви стали учасником дорожньо-транспортної пригоди, керуючи нашим автомобілем, дана стаття допоможе Вам зрозуміти що робити в такій ситуації і як правильно вчинити.

 

Якщо трапилася ДТП

1. Не покидайте місце події і не з'їжджайте з нього ні за яких обставин.

2. Зателефонуйте до патрульної поліції по телефону 102 і повідомте Службу підтримки про подію, ми відразу ж почнемо консультувати Вас і допомагати Вам.

3. Запишіть або повідомте Службі підтримки дані інших учасників події: марку і модель автомобіля, номерний знак авто, по можливості ПІБ і номер телефону другого учасника.

4. Дочекайтеся поліції, оформіть всі документи щодо події. Увага! Не можна оформлювати пригоду по європротоколу - це відмова від виплати страховки і повна ваша відповідальність. Для того, щоб спрацювало КАСКО і ОСАЦВ, будь ласка попросіть поліцію оформити пригоду належно. Вони не відмовлять Вам.

5. Передайте документи нашому представникові, включаючи поліс і свідоцтво про реєстрацію на автомобіль або за вказівкою Служби підтримки, залиште їх у бардачку.

6. У період оформлення документів, закінчіть оренду або попросіть Службу підтримки допомогти Вам завершити каршерінг, щоб не понести додаткові витрати.

 

Що ви втратите при ДТП

Якщо ДТП сталося з вашої вини, то ви будете зобов'язані компенсувати нам суму франшизи за автомобіль (сума, яка не оплачується страховою). Сума франшизи залежить від обраного тарифу. В базових тарифах вона становить 20 000 (двадцять тисяч) гривень. Вами так само може бути обраний тариф з меншою сумою франшизи або з франшизою рівною 0, такі тарифи зазвичай позначені як тариф зі знаком «+», або тариф зі знаком «0».

 

Якщо ДТП сталося не з Вашої вини, ви так само повинні сплатити суму франшизи, але в цьому випадку страхова компанія ОСАЦВ, або ОСАЦВ винуватця відшкодує Вашу суму франшизи нам або Вам на протязі 2-3 місяців. Якщо відшкодування буде сплачено в нашу адресу, ми повернемо Вам гроші на карту або готівкою. У разі відмови у виплаті або не підтвердження наявності вини у іншого учасника відповідно до рішення суду в адміністративній справі (розглядається протягом не більше 2-х місяців), сума франшизи буде утримана з Вас і не буде компенсована страховкою.

 

Якщо у другого учасника ДТП немає полісу ОСАЦВ, все одно ви і ми зможемо отримати компенсацію франшизи. В такому випадку ми допоможемо оформити документи для виплати Вам суми франшизи через МТСБУ.

 

При скоєнні ДТП, ми так само утримаємо з Вас:

1. Вартість за адміністрування справи про ДТП - 300 (триста) грн.

2. Витрати на евакуацію автомобіля або знаходження його на штрафному майданчику.

3. Штрафи та інші витрати, які були пред'явлені Вам в результаті ДТП і не відшкодовуються страховою компанією.

 

Залишилися питання?

Пишіть: info@getmancar.com.ua

Телефонуйте: +38 (097) 444-5-222

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: