Всі в Колгосп або Централізація Києва

Акція, забери автомобіль із віддаленої зони і перестав його в центральну зону, отримай 20% кешбек (повернення коштів) на твою поїздку.

 

Як скористатися: знайди будь-який автомобіль, припаркований в зонах КОЛГОСПУ, почни оренду в будь-якому тарифі і по завершенні оренди залиш його в центрі міста Київ, в зазначених нижче зонах.

Перед початком оренди:

 1. Сфотографуй автомобіль в зонах КОЛГОСП
 2. Зроби знімок додатку з картою, з твого смартфона
 3. Здійснюй рух.

 

Закінчення:

 1. Припаркуй автомобіль в зонах ЦЕНТР, позначених в умовах даної акції
 2. Зроби знімок автомобіля в припаркованому місці
 3. Зроби знімок з екрану програми про завершення каршерінгу.
 4. Вийшли 4 фото на пошту info@getmancar.com.ua вказавши тему КОЛГОСП

 

Протягом 48 годин, нашими модераторами, буде розглянута заявка і поповнений твій бонусний рахунок на 20% від суми твоєї поїздки, але не більше ніж на 100 (сто) гривень.

 

Місця, де ти повинен завершити каршерінг, зони ЦЕНТР:

 1. з/д вокзал, Центральний або Південний
 2. Контрактова площа
 3. Львівська площа
 4. ТЦ Гулівер
 5. Олімпійський
 6. Бульвар Шевченка - між вулицями Пушкінська і Хрещатик
 7. Район м. Печерська
 8. Палац Україна

 

Місця, звідки можна забирати автомобіль, для нарахування бонусів за даною акцією (зони КОЛГОСП):

 1. Троєщина - всі зони
 2. вул. Богатирська, Лугова
 3. Мінський масив, Вітряні гори
 4. Сирець
 5. Лук`янівка, всі зони, крім зони станція метро Лук'янівка
 6. Станції метро Житомирська, Святошин
 7. Район Нивки
 8. вул. Вацлава Гавела
 9. Район Караваєві дачі

 

 

Особливості нарахування бонусів:

 1. Каршерінг повинен бути завершений в рамках однієї сесії використання автомобіля, тобто ти можеш орендувати автомобіль згідно будь-якого тарифу, переводити машину в режим «Очікування», здійснювати поїздки в будь-якому напрямку, але «Завершення» каршерінгу має бути зроблено в зазначених зонах. Поїздка рахується з моменту «початку» до моменту «завершення». Неодноразовий «початок» і «завершення» каршерінгу не може розглядатися як одна поїздка.
 2. Для отримання бонусів, ти не можеш почати каршерінг в кожній із зазначених вище центральних зон протягом 24 годин з моменту завершення даної поїздки. Якщо починаєш рух - бонуси не будуть нараховані.
 3. Ти не можеш отримати бонуси, якщо твоя попередня поїздка була в цей же район зони Колгосп (наприклад приїхав на Троєщину і поїхав, але на іншому авто знову з Троєщини) на будь-якому нашому автомобілі.
 4. Автомобіль паркується згідно правил дорожнього руху, не евакуйований і на нього не накладено штраф, немає дзвінка від поліції з вимогою прибрати автомобіль під загрозою штрафу.

 

Приклад нарахування бонусів:

 1. Ви взяли автомобіль на Троєщині, Погодинний тариф, оплатили за абонемент і за кожен км в дорозі, використовували за Вашими справами, наприклад поїхали в Ірпінь, по місту, найголовніше зробити «Завершення» каршерінгу в зонах «ЦЕНТР» і виконати умови зазначені вище, вам нарахують 20 % від всієї суми вашої поїздки включаючи суму абонемента.
 2. Ви взяли автомобіль в районі Караваєві дачі, на похвилинному тарифі, просто доїхали до центру, так само при початку і завершенні  каршерінгу за вказаними вище умовами і з пересиланням фото, ми нарахуємо 20% від суми поїздки, але не більше 100 грн.

 

Бонуси нараховуються кожному, хто односторонньо їде з зон «КОЛГОСП» в зони «ЦЕНТР» і завершує каршерінг в зазначених центральних зонах, при цьому не їде на іншому каршерінговому авто з центральної зони і до цього не завершував каршерінг в цій або найближчій зоні КОЛГОСП.

 

Що таке «ця зона» або «найближча зона»:

 1. Ви завершували оренду в іншій зоні але теж на Троєщині (магазин Район і магазин АТБ в іншому місці на Троєщині), значить ЦЕНТР не спрацює.
 2. Ви завершували оренду в зоні КОЛГОСП, але на Сирці, а взяли тепер автомобіль на Троєщині для поїздки в Центр - знижка спрацює.

 

Під зонами «КОЛГОСП» розуміються зони на картах нижче.

 

Залишились питання? Пиши: info@getmancar.com.ua

*Акція діє до 26 квітня 2018 року

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах