Зони завершення: принципи, чому і навіщо?

Ця публікація спеціально для тих, хто запитує, коли з'явиться зона у мене біля будинку або чому немає зони поруч з бізнес центром. 

Спеціально для всіх ми пишемо публікацію. 

 

Поїхали ........................

 

Будь-який сервіс каршерінгу, де б він не був: Нью Йорк, Франкфурт, Москва, Зімбабве ......., Будується по простим принципам: автомобілі повинні бути в доступності і повинні рухатися постійно.

Постійний рух це:

  1. Прибутковість та затребуваність
  2. Доступність автомобіля багатьом користувачам поблизу. Їздять з цієї точки, значить зручно.

 

Принципи побудови і відкриття зон:

  1. Зона повинна користуватися популярністю, не тільки як зона де вам зручно завершити поїздку. В цій зоні має користуватися попитом початок каршерінгу. Вам завжди зручно завершити каршерінг біля свого під'їзду, але там не зручно починати поїздку іншим людям. Ви можете заперечити. Але тоді чому ви не забираєте автомобілі, припарковані рівно в 100 метрах віл вас, але у дворі? Тому що ви не хочете його шукати і це нормально!
  2. Зона повинна легко знаходитися і бути в найближчій доступності людей - приблизно за таким принципом будуються нові квартали і цінуються квартири: близькість до станції метро, ​​зупинки громадського транспорту та ... ..
  3. Зона це в першу чергу зручне місце початку каршерінгу, а потім вже місце для завершення.
  4. Зона повинна бути заповнена автомобілями і машини повинні бути в доступності.

 

Чому є зони в центрі, але немає зони на Виноградарі або ....

Тому що в центрі, відразу забирається автомобіль, на Виноградарі він нікому не потрібен. Вам зручно завершити оренду там, але ви не хочете стартувати звідти.

 

Зовсім недавно, ми спілкувалися з одним з наших користувачів, з пропозицією створення зони в районі кільцевої дороги. Ми проаналізували його поїздки і запитали, чому всі свої поїздки він робить з центру в цю зону, а назад не їде ніколи?

Відповідь: мені зручно їхати з центру, але назад – немає потреби, пробка і ... .. Чи можна зробити тариф туди дорожче ніж є, а тариф звідти трохи дешевше ???

Висновок: зона, про яку пише користувач, не вигідна. Ми запропонували йому -30% повернення від тарифу за дорогу назад і при цьому не підвищували ціну туди. Але, зона все одно не популярна у нього.

 

Нафіга такий сервіс, якщо мені не зручно на ньому їхати

Один з основних показників сервісу - зручність. На жаль не завжди можна перенести станцію метро ближче до вашого будинку, але завжди можна перенести автобусну зупинку або автомобіль каршерінгу. Різниця лише в тому, що зона, де живете ви, повинна бути популярна. Популярність її завжди виникає і буде в тому випадку, якщо в цьому районі живе значна кількість людей, яким зручно їхати з того ж місця, де ви залишили авто. Якщо багатьом це зручно, то не зручно Вам, тому що починається нестача автомобілів, штовханина в транспорті, незручність парковки. Саме тому нерухомість, квартири .... коштують дорожче в центрі міста, хоча там екологічно брудно, важко паркуватися і багато всіх, але всі туди прагнуть.

 

Про нові зони

Ми поступово будемо відкривати нові зони. Говорячи відверто, практично 80% наших діючих зон - збиткові і в реалії можна обмежитися всього 2-10 маленькими зонами, які дають результати. Але ми розуміємо, що не можна стояти на місці, необхідно:

  1. Насичувати автопарк для того щоб авто було більше і в вашій зоні
  2. Розширювати зони, щоб з'являлися нові.

 

Як ви дізнаєтеся про нову зону, якщо вас там немає?

Ми дуже активно досліджуємо пересування, крім того ми завжди дивимося на можливість насичення зони. Навіть зараз, нам не вистачає автомобілів для тих зон, що вже є. Велике спасибі Вам, ви стали набагато активніше і Вас стало набагато більше за останній час.

Якщо ви думаєте так, то це помилково:

  1. Вони єдині і їм пофіг на нас - нічого подібного, ми стараємося із тарифами, зонами і не маючи ні краплі преференцій від місцевої влади або держави (а треба сказати, що каршерінг це саме бізнес про преференції) будуємо для вас послугу.
  2. Вони мають те, що є, і кінь не валявся - не вірно. Кожен день щось пишеться, робиться і поліпшується. Сподіваємося, що за наступні півроку порадуємо вас великими оновленнями і плюшками.

 

Не несіть нісенітницю, Я користувався каршерінгом в Європі, там все скрізь можна робити і кидати авто, що за .......

Наші великі шанувальники і так пишуть. Щодня ми вивчаємо досвід інших країн і міст. Ви вже читали щось на нашому сайті, що ж ми порадуємо вас більш цікавою публікацією про каршерінг у Франкфурті. До речі, Німеччина це лідер каршерінгу в Європі за рівнем проникнення послуги. Почитавши статтю, а це реальний досвід нашого фоловера, ви зрозумієте, що десь далеко в Європі є кам’яний вік.

 

Дякуємо за розуміння. Якщо є питання, коментарі, ваш досвід в інших країнах, пишіть, ми завжди раді публікації.

Листи: info@getmancar.com.ua

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: