Індивідуальна зона завершення

Що робити, якщо ви хочете завершити каршерінг ближче до свого будинку чи роботи, але так вийшло що зона біля вас відсутня.

Ми пропонуємо індивідуальне рішення для кожного, кому потрібна зона біля нього.

 

Чому ви не зробите зону біля мене

Так виходить, що дуже часто ви просите зони які не користуються популярністю. Навіть, користуючись послугою ви використовуєте зону тільки для поїздок в неї, але жодного разу не забираєте автомобіль з цієї зони. Адже забирати з відти:

  • Не вигідно
  • Не зручно
  • Інше

Те саме роблять і інші користувачі, вони беруть автомобіль і везуть його в Вашу зону і полишають там машини.

Задля того, щоб машиною почали користуватися, наша підтримка вивозить автомобіль в зворотному напрямку. Таким чином, сума, що сплачена вами за поїздку в 50-120 грн., навіть не виходить в 0 грн. для нас, а частіше в мінус.

 

Звісно ми розуміємо, що ви хочете зону саме там, і вона є для вас життєво необхідною. Якщо навіть ви не користуєтесь функцією «очікування» (вночі безкоштовно), ми пропонуємо для вас ще додаткове рішення.

 

Індивідуальна зона завершення для вас

Якщо ви хочете індивідуальну зону і це в межах ККАД, просто відправляєте зону з вашого e-mail на info@getmancar.com.ua та вказуєте адресу де хочете зону. Ми вносимо цю інформацію до вашої карти і ви зможете завершити там оренду примусово за допомогою оператора.

 

Як завершити?

Приїхав, зателефонував на підтримку, вказав – завершіть. Оператор знімає з рахунку у вас 250 грн. Якщо ви забираєте автомобіль протягом 12 годин, або будь-хто інший забере автомобіль з даного місця, ви просто пишете нам в месенджер – авто номер …. Виїхало. Ми перевіряємо час і повертаємо 250 грн. вам на бонуси.

 

Популярна зона буде додана

Таким чином, якщо ваша зона буде популярною, там ніколи не буде лишатися авто. Якщо вона не буде популярною – авто лишиться і ви зможете вивезти його до найближчої зони, отримавши компенсацію. 

Якщо зона стає популярною і авто завжди звідти забирають – зона буде додана нашими модераторами, адже вона має результат.

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Я не хочу штраф 75 000 грн

Прочитавши кілька відгуків людей, що жодного разу не використовували каршерінг, про величезний штраф в 75 000 грн. приходиш до думки, а чому є такий штраф і чи не розвод це? Це ж, практично половина вартості автомобіля? Краще ні …. Спеціально для вас, ми зробили огляд самого великого розміру штрафу у нашому сервісі.

Детальніше

Огляд нашої роботи за 1 рік

Рівно 1 рік, як запустився GetManCar. Задля цього ми підготували невеликий огляд того, що ми зробили за рік, а також невеликі плани, які будуть реалізовані в подальшому.

Детальніше

Даруємо 100 грн. на поїздку

Сьогодні рік нашому сервісу, саме 09 січня 2018 року, наш сервіс було запущено в Києві. Спеціально з цієї нагоди, ми вирішили подарувати кожному користувачу, хто розповість історію свого користування нашим сервісом, 100 грн. на бонусний рахунок.

Детальніше

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах