Індивідуальна зона завершення

Що робити, якщо ви хочете завершити каршерінг ближче до свого будинку чи роботи, але так вийшло що зона біля вас відсутня.

Ми пропонуємо індивідуальне рішення для кожного, кому потрібна зона біля нього.

 

Чому ви не зробите зону біля мене

Так виходить, що дуже часто ви просите зони які не користуються популярністю. Навіть, користуючись послугою ви використовуєте зону тільки для поїздок в неї, але жодного разу не забираєте автомобіль з цієї зони. Адже забирати з відти:

  • Не вигідно
  • Не зручно
  • Інше

Те саме роблять і інші користувачі, вони беруть автомобіль і везуть його в Вашу зону і полишають там машини.

Задля того, щоб машиною почали користуватися, наша підтримка вивозить автомобіль в зворотному напрямку. Таким чином, сума, що сплачена вами за поїздку в 50-120 грн., навіть не виходить в 0 грн. для нас, а частіше в мінус.

 

Звісно ми розуміємо, що ви хочете зону саме там, і вона є для вас життєво необхідною. Якщо навіть ви не користуєтесь функцією «очікування» (вночі безкоштовно), ми пропонуємо для вас ще додаткове рішення.

 

Індивідуальна зона завершення для вас

Якщо ви хочете індивідуальну зону і це в межах ККАД, просто відправляєте зону з вашого e-mail на info@getmancar.com.ua та вказуєте адресу де хочете зону. Ми вносимо цю інформацію до вашої карти і ви зможете завершити там оренду примусово за допомогою оператора.

 

Як завершити?

Приїхав, зателефонував на підтримку, вказав – завершіть. Оператор знімає з рахунку у вас 250 грн. Якщо ви забираєте автомобіль протягом 12 годин, або будь-хто інший забере автомобіль з даного місця, ви просто пишете нам в месенджер – авто номер …. Виїхало. Ми перевіряємо час і повертаємо 250 грн. вам на бонуси.

 

Популярна зона буде додана

Таким чином, якщо ваша зона буде популярною, там ніколи не буде лишатися авто. Якщо вона не буде популярною – авто лишиться і ви зможете вивезти його до найближчої зони, отримавши компенсацію. 

Якщо зона стає популярною і авто завжди звідти забирають – зона буде додана нашими модераторами, адже вона має результат.

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: