GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Maven каршерінг в США

Все більше і більше виробників автомобілів переходять до моделі каршерінга. Не тільки Daimler та BMW беруть участь в каршерінгу, General Motors так само створила свою компанію.

 

GM оснащує всі нові автомобілі модулями, які можуть перевести автомобіль в використання в сервісі каршерінга. Maven це Р2Р та В2С формат каршерінга, в якому бере участь компанія виробник автомобіля.

 

GM чітко розуміє, що каршерінг несе майбутнє і в боротьбі за продаж, прагне захопити частину ринку спільного споживання.

 

Кожен хто купив автомобіль GM, має вбудований модуль. Все що необхідно, просто приєднатися до програми Maven і почати здавати свій автомобіль.

 

Maven функціонує тільки в США, так само і додаток скачується в телефон, який має доступ до Google Play або App Store США.

 

З сайту компанії не можна чітко зрозуміти вартість послуги каршерінга, але там задекларовані кілька класів автомобілів: компакт, еко автомобілі, позашляховики і тижневі ціни від 199 доларів за тиждень.

 

Реклама на сайті вказує, що ви зможете отримати автомобіль від 8 доларів США за 1 годину каршерінгу + податки. Встановивши додаток через США, ми побачили також і Шевроле Спарк (Ravon R2), який пропонували по 6 доларів за годину.

 

 

Всі автомобілі Maven:

  1. Відкриваються через додаток
  2. Мають паливні карти, 
  3. Паливо та страховка включені у вартість
  4. Оснащені 4G інтернет в машині
  5. Оснащені обладнанням для приєднання телефону до бортової мережі авто

 

Особливості Maven:

  1. Безкоштовне членство - можливо це смішно для України, але в 90% за те щоб мати можливість користуватися каршерінгом, вам доведеться оплачувати щомісячну абонплату. Maven говорить про переваги - немає абонплати.
  2. Франшиза при ДТП складає 1000 доларів

 

Тип каршерінга

Maven це невеликий симбіоз, який об'єднав Р2Р і В2С каршерінг. Крім того, Maven це станційний формат каршерінга, коли ви берете і повертаєте автомобіль тільки в певній зоні. Дуже часто зона отримання і повернення автомобіля - одна і та ж, наприклад в Новому Брукліні всього 2 зони.

 

Гарного шеринга

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: