GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Р2Р каршерінг

Одним із різновидів каршерінгу є формат Р2Р або peer to peer. Фактично ця модель вже використовується в оренді нерухомості для подорожей відомим сервісом Air BNB, так само як і прокаті автомобілів, компаніями агрегаторами, які пропонують пропозиції щодо оренди автомобілів від кількох компаній.

 

Інформаційна революція відбувається і з’являється все більше пропозицій щодо оренди автомобіля від власника, коли окрема людина може брати участь в каршерінгу. Фактично пропонується кожному, хто бажає, здавати свій автомобіль в оренду.

 

Р2Р формат, це коли фізична особа, що є власником чи володільцем автомобіля, передає свій автомобіль будь-якій іншій фізичній особі. Плюсів тут дуже багато:

  1. Більш дешева ціна, адже власник не має офісів, персоналу, дорогих страховок, а значить має більш дешеву ціну
  2. Можливість домовленості про окрему вартість за оренду автомобіля.

Мінуси:

  1. Шахрайство з боку орендарів та власників – всі платформи відсіюють таких недобросовісних користувачів та власників, але вони є.
  2. Обмежена страховка – вона зроблена для фізичної особи власника, без права оренди, отже при пригоді може статися проблема із виплатою.
  3. Окремі умови у власника, треба читати умови кожного. 

 

Відмінність Р2Р каршерінгу це все таки те, що тут неможлива зовсім короткотермінова оренда, вона можлива від 1 доби, тому що власник фізично не може забезпечити видачу та прийом автомобіля в менш короткі терміни. Теоретично можливі і більш короткі терміни, але це скоріше виключення ніж правила.

 

Р2Р формат дуже активно розвивається в США, також і в світі є приклади, наприклад Франція та Російська Федерація.

Формат Р2Р каршерінгу розвивають як окремі постачальники так і цілі автомобільні концерни, наприклад General Motors, про конкретні приклади компаній, їх діяльність в форматі Р2Р, ми поговоримо в наступних публікаціях, отже слідкуйте.

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: