Реєстрація в сервісі каршерінга GetmanCar

Якщо ви хочете бути користувачем сервісу каршерінгу і реально використовувати автомобіль для поїздок, Вам необхідно зареєструватися в нашому сервісі, отримати схвалення від нас про проходження реєстрації і далі користуватися сервісом.

 

Сервіс каршерінга можна використовувати без реєстрації, але тоді ви тільки зможете переглядати автомобілі на мапі, але не зможете їх забронювати.

Щоб бронювати і використовувати машину реєструйся.

 

Де реєструватися?

Зареєструватися можна:

1. На нашому сайті, за посиланням

2. У мобільному додатку на iOS або Android.

 

Як реєструватися?

1. Заповніть Ваше прізвище ім'я та по батькові - так як записано в вашому паспорті

2. Вкажіть ваш телефон і електронну пошту - на пошту і телефон ви будете отримувати дані про ваші поїздки, виписки з вашого особового рахунку, так само ці дані необхідні для контакту зі Службою підтримки, ми не приймемо контакту з іншого номера телефону.

3. Придумайте і введіть пароль, повторіть введення пароля.

4. Якщо ви запрошені по промо коду, введіть його, за що отримаєте бонуси.

5. Натисніть бігунки, якщо ваш вік більше 25, а стаж водіння більше 5 років.

6. Приєднайте фото ваших документів і селфі з водійським посвідченням.

7. Ознайомтеся з умовами Договору публічної оферти на прокат авто і політикою конфіденційності. Натисніть кнопку, що ви згодні з умовами.

8. Надішліть ці дані натиснувши на кнопку «відправити»

 

Пізніше приєднайте вашу банківську карту або кілька карт, якщо ви плануєте використовувати не одну карту для поїздок. Карту можна приєднувати тільки свою, в іншому випадку це може бути підставою для відмови в реєстрації використання сервісу і залучення до відповідальності в разі наявності в ваших діях складу злочину.

 

Якщо не приєднувати карту банку, то використання сервісу можливо так само, але тільки шляхом перегляду автомобілів на мапі. Ви не зможете бронювати і використовувати автомобіль каршерінга поки не будете зареєстровані, схвалені компанією і не приєднаєте банківську карту.

 

При приєднанні банківської карти з неї буде списана невелика сума грошей (як правило 1 грн., але не більше 50 грн.). Дана сума буде повернута вам на карту та / або зарахована на бонусний рахунок.

 

Після схвалення вашого профілю Службою безпеки нашої компанії, ви зможете повноцінно використовувати сервіс каршерінга GetmanCar.

 

Якщо Вам прийшов лист про відмову в реєстрації або блокування вашого аккаунта, ви можете задати питання на пошту info@getmancar.com.ua, ми відповімо на Ваш запит протягом 14 робочих днів.

Всі апеляції і скарги щодо відмови в реєстрації або блокування облікового запису приймаються виключно поштою info@getmancar.com.ua або за адресою реєстрації компанії поштою.

Служба підтримки не має можливості впливати на прийняття рішень Службою безпеки компанії, тому не може бачити або володіти повнотою інформації щодо блокування та / або відмови в реєстрації. Будь ласка звертайтеся з подібних питань на пошту: info@getmancar.com.ua

 

Компанія GetmanCar залишає за собою право відмовити в реєстрації та / або заблокувати Ваш обліковий запис через заходи безпеки без пояснення причин блокування запису.

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Як користуватися?

Стаття буде корисна для користувачів, які хочуть дізнатися як користуватися каршерінгом.

Детальніше

Що означає тариф? читаємо правильно

Спочатку бронюючи автомобіль ми бачимо тільки щохвилинний тариф, не варто переживати, якщо ви хочете вибрати інший тариф. Як тільки ви натиснете бронювати, далі вам буде запропонований вибір тарифу.

Детальніше

Абонементи на каршерінг

Абонементи - вид надання послуги, коли ви купуєте якийсь обсяг послуги каршерінга перед початком руху на автомобілі.

Детальніше

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах