GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Режим «Очікування»

Що це таке?

Режим «очікування» це функція в мобільному додатку, яка дозволяє замикати автомобіль під час активного використання. Залишати автомобіль «на паузі», тобто авто не у використанні, але закріплено за Вами, його не візьме ніхто інший. Машину бачите тільки ви, іншим користувачам вона не доступна, як при бронюванні.

 

Для чого використовувати

Режим «Очікування» використовується для того щоб:

  1. Автомобіль був закріплений за Вами в той момент, коли ви не використовуєте автомобіль для поїздки. Приїхали на ділову зустріч, але у вас ліміт часу і ви обов'язково повинні виїхати на автомобілі в інше місце. Якщо ви «завершили» каршерінг, то автомобіль став доступний і його можуть забрати інші користувачі, а якщо ви натиснули «очікування», то автомобіль закриється, але не буде доступний нікому крім вас.
  2. Для замикання / відмикання автомобіля поза «зони завершення» - поїхали в Вишневе, воно в зоні використання, але не в «зоні завершення». Щоб не залишати автомобіль відкритим, просто натискаєте на кнопку «очікування», автомобіль закриється.
  3. Для замикання і відмикання авто в період використання - заїхали на заправку, ще куди-небудь. Наприклад: вийшли в супермаркет за покупкою, приїхали до офісу, важливо щоб автомобіль не забрали, натиснули «очікування» і автомобіль закрився і доступний тільки для вас і закріплений за Вами.

 

Використання «Очікування» в Похвилинному тарифі

У Похвилинних тарифах, тарифі ВЖИК, режим «Очікування» використовується для замикання автомобіля і для економії в тарифах використання, коли автомобіль вас чекає на паркінгу, якщо ви хочете його використовувати і не хочете, щоб автомобіль використовував хтось інший.

Наприклад, тариф ВЖИК, обходиться в 3,99 грн. за 1 хвилину, а тариф «Очікування» всього в 0,99 грн. за хвилину. Ви приїхали до дівчини і Вам необхідно почекати її якихось 10 хвилин, в режимі «Очікування» це 9,90 грн. (За 10 хвилин), в режимі використання 39,90 грн.

Так само при заправці автомобіля - вийшли, відкрили бензобак, закрили двері і перевели машину в «Очікування», тариф йде по 0,99 грн., А не по «хвилинному» тарифу. А 50 бонусів Вам нарахують за заправку)))

 

Використання «Очікування» в абонементних тарифах (Погодинний, Подобовий, Пі, ПО за ...)

У абонементних тарифах використовується для замикання / відмикання автомобіля, так як в абонементі не тарифікуються окремо хвилини використання або хвилини очікування. Абонемент купується на період, наприклад 3 години 14 хвилин (абонемент Пі, в даному прикладі), в цьому періоді немає різниці ви залишили автомобіль в режимі «очікування» або використовуєте його.

По завершенні поїздки, коли вже автомобіль не потрібен, просто натисніть «завершити» каршерінг, в разі залишення авто в режимі «очікування», після закінчення абонемента, почнеться тарифікація «очікування» по 0,99 грн за хвилину.

 

Як я використовую «Очікування»

Дуже часто, ті хто не розуміє навіщо ця кнопка і не вміють нею користуватися скаржаться, що в тому чи іншому місці немає «зони завершення» каршерінгу. Вам не дуже потрібна ця зона! Якщо ви приїхали на авто додому, а завтра знову збираєтеся в дорогу, то «очікування» в допомогу, а в поєднанні з тарифом «Тиха нічка» - кращий варіант безкоштовного «Очікування».

 

Залишилися питання? Пишіть: info@getmancar.com.ua

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: