Режим «Очікування»

Що це таке?

Режим «очікування» це функція в мобільному додатку, яка дозволяє замикати автомобіль під час активного використання. Залишати автомобіль «на паузі», тобто авто не у використанні, але закріплено за Вами, його не візьме ніхто інший. Машину бачите тільки ви, іншим користувачам вона не доступна, як при бронюванні.

 

Для чого використовувати

Режим «Очікування» використовується для того щоб:

  1. Автомобіль був закріплений за Вами в той момент, коли ви не використовуєте автомобіль для поїздки. Приїхали на ділову зустріч, але у вас ліміт часу і ви обов'язково повинні виїхати на автомобілі в інше місце. Якщо ви «завершили» каршерінг, то автомобіль став доступний і його можуть забрати інші користувачі, а якщо ви натиснули «очікування», то автомобіль закриється, але не буде доступний нікому крім вас.
  2. Для замикання / відмикання автомобіля поза «зони завершення» - поїхали в Вишневе, воно в зоні використання, але не в «зоні завершення». Щоб не залишати автомобіль відкритим, просто натискаєте на кнопку «очікування», автомобіль закриється.
  3. Для замикання і відмикання авто в період використання - заїхали на заправку, ще куди-небудь. Наприклад: вийшли в супермаркет за покупкою, приїхали до офісу, важливо щоб автомобіль не забрали, натиснули «очікування» і автомобіль закрився і доступний тільки для вас і закріплений за Вами.

 

Використання «Очікування» в Похвилинному тарифі

У Похвилинних тарифах, тарифі ВЖИК, режим «Очікування» використовується для замикання автомобіля і для економії в тарифах використання, коли автомобіль вас чекає на паркінгу, якщо ви хочете його використовувати і не хочете, щоб автомобіль використовував хтось інший.

Наприклад, тариф ВЖИК, обходиться в 3,99 грн. за 1 хвилину, а тариф «Очікування» всього в 0,99 грн. за хвилину. Ви приїхали до дівчини і Вам необхідно почекати її якихось 10 хвилин, в режимі «Очікування» це 9,90 грн. (За 10 хвилин), в режимі використання 39,90 грн.

Так само при заправці автомобіля - вийшли, відкрили бензобак, закрили двері і перевели машину в «Очікування», тариф йде по 0,99 грн., А не по «хвилинному» тарифу. А 50 бонусів Вам нарахують за заправку)))

 

Використання «Очікування» в абонементних тарифах (Погодинний, Подобовий, Пі, ПО за ...)

У абонементних тарифах використовується для замикання / відмикання автомобіля, так як в абонементі не тарифікуються окремо хвилини використання або хвилини очікування. Абонемент купується на період, наприклад 3 години 14 хвилин (абонемент Пі, в даному прикладі), в цьому періоді немає різниці ви залишили автомобіль в режимі «очікування» або використовуєте його.

По завершенні поїздки, коли вже автомобіль не потрібен, просто натисніть «завершити» каршерінг, в разі залишення авто в режимі «очікування», після закінчення абонемента, почнеться тарифікація «очікування» по 0,99 грн за хвилину.

 

Як я використовую «Очікування»

Дуже часто, ті хто не розуміє навіщо ця кнопка і не вміють нею користуватися скаржаться, що в тому чи іншому місці немає «зони завершення» каршерінгу. Вам не дуже потрібна ця зона! Якщо ви приїхали на авто додому, а завтра знову збираєтеся в дорогу, то «очікування» в допомогу, а в поєднанні з тарифом «Тиха нічка» - кращий варіант безкоштовного «Очікування».

 

Залишилися питання? Пишіть: info@getmancar.com.ua

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Що означає тариф? читаємо правильно

Спочатку бронюючи автомобіль ми бачимо тільки щохвилинний тариф, не варто переживати, якщо ви хочете вибрати інший тариф. Як тільки ви натиснете бронювати, далі вам буде запропонований вибір тарифу.

Детальніше

Тиха нічка

З 9 лютого 2018 року ми вводимо ще один плюс для наших користувачів.

Детальніше

Каршерінг без проблем

Використовуючи каршерінгові автомобілі, часто задаєш питання: а що буде якщо ......., тоді з мене знімуть додаткові гроші, а це додаткова відповідальність і .... Тут ми розповімо про те, як не допустити, щоб на вас поклали провину не за Ваші дії і як правильно чинити.

Детальніше

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах