GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

ZipCar каршерінг

ZipCar одна з найбільших компаній каршерінга в США. Деякі вважають цю компанію флагманом ринку і фактично матір’ю справжнього каршерінга в світі. Не можна сказати з упевненістю, що саме ZipCar була першою, так як є і більш ранні джерела каршерінгу, але треба віддати належне ZipCar, адже вони зробили каршерінг більш масовим.

Основним нововведенням, яке внесла компанія, була нестандартна здача автомобілів в прокат (оренду), а саме, з оплатою почасово або подобово, включаючи паливо в ціну оренди.

Автомобілі ZipCar обладнані пристроями, а абоненти (клієнти) використовують абонентські карти для відкривання автомобіля, хоча поряд з ними вже сьогодні використовується і відкриття автомобіля через смартфон.

 

Абонплата

ZipCar діє в більшості штатів США, всі клієнти ZipCar платять абонплату, яка становить від 70 доларів в рік до 50 доларів в місяць. У всякому разі, ми не знайшли варіантів використання автомобіля без абонентської оплати. Різниця у вартості абонплати дає можливість користуватися різними категоріями автомобілів і отримувати різні цінові пропозиції на каршерінг по одній і тій же марці авто.

 

Тарифи

Вартість каршерінга залежить від вашого пакету, в середньому становить від 7,5 до 20 доларів на годину. Якщо орендувати автомобіль подобово, то він обійдеться від 84 доларів на добу.

 

Страховка у ZipCar

Умови ZipCar говорять про те, що всі автомобілі застраховані, але розмір відповідальності каршеровода становить 1 000 доларів США за автомобіль.

 

Автомобілі

У парку компанії безліч автомобілів різних марок, починаючи від седанів, до позашляховиків. У всякому разі, ми не знайшли прихильність якійсь конкретній марці авто.

 

GetmanCar чим ми кращі

Ми з Вами працюємо і живемо в Україні, тому робимо цей сервіс тут, що ми пропонуємо краще?

1. У нас немає абонплати.

2. Часовий тариф коштує всього 2 долари.

3. Тариф на добу від 19 доларів.

4. Максимальна франшиза 700 доларів.

5. Всі машини відкриваються онлайн, ніяких карток.

У всьому в чому ми поки не краще - ми прагнемо і станемо краще!

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: