Зони каршерінгу

Використовуючи каршерінг ви можете використовувати автомобіль на дозволеній території, яка називається зоною використання автомобіля. А починати і завершувати каршерінг ви можете в зоні початку і завершення каршерінгу.

 

У каршерінгу є 2 основні зони:

1. Зона використання автомобіля.

2. Зона початку і завершення оренди.

 

Зона використання автомобіля

Ця зона найбільша, вона завжди більше зони початку і завершення оренди.

Зона використання автомобіля - зона в якій ви можете пересуватися на машині. Зона початку і завершення оренди завжди менше і включена до території зони використання автомобіля.

У мобільному додатку зону використання ви бачите в якості лінії яка обводить зону, всередині цієї зони або її частині знаходиться зона початку і завершення використання автомобіля. На комп'ютері дана зона може бути так само видна як у вигляді лінії, так і у вигляді забарвленої зони, більшої за розміром.

 

Особливості зони використання:

1. Ви можете пересуватися по даній зоні.

2. Ви не можете почати нову оренду або завершити каршерінг в цій зоні.

3. Ви можете поставити автомобіль в режим очікування в даній зоні, а після почати використання.

4. Заборонено залишення автомобіля в даній зоні. Одностороннє залишення автомобіля в даній зоні тягне за собою накладення штрафу.

 

Чому існує зона використання автомобіля

Дана зона обмежує територію надання нашого сервісу. Ми постійно працюємо над розширенням зони. Якщо у вас є пропозиції щодо розширення зон або ви хотіли б бачити цю зону ширше і вважаєте, що це дійсно необхідно користувачам нашого сервісу - напишіть нам info@getmancar.com.ua

 

 

Зона початку і завершення оренди

Дана зона завжди менше ніж зона використання автомобіля. У додатку ви бачите її як закреслену площину (можливий інший віджет, в залежності від пристрою). У даній зоні можна починати новий прокат, завершувати каршерінг, переводити автомобіль в режим очікування і знову починати каршерінг.

Незважаючи на те, що зона початку і завершення оренди представлена ​​площиною, у цій зоні можуть бути або з'являтися виключення, тобто острівці на площині яких не можна завершувати оренду. Острівці (виключення) виникають унаслідок досвіду і отримання інформації або вимог компетентних органів про неможливість залишення там автомобілів, в тому числі каршерінгових. Такі території виключаються із зони початку і завершення оренди.

Для прикладу: може бути виключення урядовий квартал, зони платних парковок торгових центрів та інших місць, щоб не створювати спокусу у недобросовісних користувачів до порушення договору публічної оферти (договір прокату, каршерінга).

 

Особливості зони початку і завершення оренди:

1.       Ви можете пересуватися, починати і завершувати каршерінг в цій зоні.

2.       Ви можете починати новий каршерінг і переводити автомобіль в режим очікування.

 

Чому існує зона початку і завершення каршерінга?

Дана зона існує для можливості початку і закінчення використання послуги. Ми розширюємо зони і виключаємо ті зони, які створюють дискомфорт користувачам, громадянам які проживають або працюють поруч. Якщо у вас є які-небудь пропозиції або скарги щодо зони початку і завершення каршерінгу, будь ласка напишіть нам: info@getmancar.com.ua

 

 

Що буде якщо автомобіль вийде за зону використання або завершення оренди?

При виході автомобіля за зону, користувач отримає повідомлення на свій телефон у вигляді смс повідомлення та / або повідомлення в додатку. Відправлення повідомлення в будь-якому форматі, не є обов'язком з боку Компанії каршерінга, тому неотримання повідомлення не може свідчити про те, що ви не виїхали за зону використання автомобіля. Всі зони ви бачите онлайн в смартфоні при пересуванні і бачите точку автомобіля, яким ви керуєте, на карті.

Якщо ви покинули зону початку і завершення або зону використання автомобіля, то не зможете завершити каршерінг, а тільки поставити автомобіль в режим очікування. При покиданні зони використання, так само можуть бути заблоковані і інші сервіси, включаючи режим очікування.

При покиданні зони з Вами зв'яжуться наші оператори і попросять повернутися в зону використання автомобіля.

Покидання зони використання каршерінгового автомобіля розглядається як викрадення машини, що зазначено в Договорі публічної оферти на прокат автомобіля (каршерінг).

Умисні дії, спрямовані на покидання зони використання автомобіля, караються штрафом.

 

 

 

Залишилися питання? Пишіть info@getmancar.com.ua

                                     Телефонуйте +38 (097) 444-5-222

 

Поставте лайк або поділіться цією статтею якщо вона була корисна.

 

 

Можливо вас також зацікавлять статті:

1. Як зареєструватися в каршерінгу.

2. Використання каршерінга без реєстрації.

3. Як вибрати найбільш вигідний тариф.

4. Починаємо і завершуємо каршерінг.

5. Всі корисні публікації сайту.

Если данная статья была полезна для вас, поделитесь информацией о нас в соцсетях

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах