Зони каршерінгу

Використовуючи каршерінг ви можете використовувати автомобіль на дозволеній території, яка називається зоною використання автомобіля. А починати і завершувати каршерінг ви можете в зоні початку і завершення каршерінгу.

 

У каршерінгу є 2 основні зони:

1. Зона використання автомобіля.

2. Зона початку і завершення оренди.

 

Зона використання автомобіля

Ця зона найбільша, вона завжди більше зони початку і завершення оренди.

Зона використання автомобіля - зона в якій ви можете пересуватися на машині. Зона початку і завершення оренди завжди менше і включена до території зони використання автомобіля.

У мобільному додатку зону використання ви бачите в якості лінії яка обводить зону, всередині цієї зони або її частині знаходиться зона початку і завершення використання автомобіля. На комп'ютері дана зона може бути так само видна як у вигляді лінії, так і у вигляді забарвленої зони, більшої за розміром.

 

Особливості зони використання:

1. Ви можете пересуватися по даній зоні.

2. Ви не можете почати нову оренду або завершити каршерінг в цій зоні.

3. Ви можете поставити автомобіль в режим очікування в даній зоні, а після почати використання.

4. Заборонено залишення автомобіля в даній зоні. Одностороннє залишення автомобіля в даній зоні тягне за собою накладення штрафу.

 

Чому існує зона використання автомобіля

Дана зона обмежує територію надання нашого сервісу. Ми постійно працюємо над розширенням зони. Якщо у вас є пропозиції щодо розширення зон або ви хотіли б бачити цю зону ширше і вважаєте, що це дійсно необхідно користувачам нашого сервісу - напишіть нам info@getmancar.com.ua

 

 

Зона початку і завершення оренди

Дана зона завжди менше ніж зона використання автомобіля. У додатку ви бачите її як закреслену площину (можливий інший віджет, в залежності від пристрою). У даній зоні можна починати новий прокат, завершувати каршерінг, переводити автомобіль в режим очікування і знову починати каршерінг.

Незважаючи на те, що зона початку і завершення оренди представлена ​​площиною, у цій зоні можуть бути або з'являтися виключення, тобто острівці на площині яких не можна завершувати оренду. Острівці (виключення) виникають унаслідок досвіду і отримання інформації або вимог компетентних органів про неможливість залишення там автомобілів, в тому числі каршерінгових. Такі території виключаються із зони початку і завершення оренди.

Для прикладу: може бути виключення урядовий квартал, зони платних парковок торгових центрів та інших місць, щоб не створювати спокусу у недобросовісних користувачів до порушення договору публічної оферти (договір прокату, каршерінга).

 

Особливості зони початку і завершення оренди:

1.       Ви можете пересуватися, починати і завершувати каршерінг в цій зоні.

2.       Ви можете починати новий каршерінг і переводити автомобіль в режим очікування.

 

Чому існує зона початку і завершення каршерінга?

Дана зона існує для можливості початку і закінчення використання послуги. Ми розширюємо зони і виключаємо ті зони, які створюють дискомфорт користувачам, громадянам які проживають або працюють поруч. Якщо у вас є які-небудь пропозиції або скарги щодо зони початку і завершення каршерінгу, будь ласка напишіть нам: info@getmancar.com.ua

 

 

Що буде якщо автомобіль вийде за зону використання або завершення оренди?

При виході автомобіля за зону, користувач отримає повідомлення на свій телефон у вигляді смс повідомлення та / або повідомлення в додатку. Відправлення повідомлення в будь-якому форматі, не є обов'язком з боку Компанії каршерінга, тому неотримання повідомлення не може свідчити про те, що ви не виїхали за зону використання автомобіля. Всі зони ви бачите онлайн в смартфоні при пересуванні і бачите точку автомобіля, яким ви керуєте, на карті.

Якщо ви покинули зону початку і завершення або зону використання автомобіля, то не зможете завершити каршерінг, а тільки поставити автомобіль в режим очікування. При покиданні зони використання, так само можуть бути заблоковані і інші сервіси, включаючи режим очікування.

При покиданні зони з Вами зв'яжуться наші оператори і попросять повернутися в зону використання автомобіля.

Покидання зони використання каршерінгового автомобіля розглядається як викрадення машини, що зазначено в Договорі публічної оферти на прокат автомобіля (каршерінг).

Умисні дії, спрямовані на покидання зони використання автомобіля, караються штрафом.

 

 

 

Залишилися питання? Пишіть info@getmancar.com.ua

                                     Телефонуйте +38 (097) 444-5-222

 

Поставте лайк або поділіться цією статтею якщо вона була корисна.

 

 

Можливо вас також зацікавлять статті:

1. Як зареєструватися в каршерінгу.

2. Використання каршерінга без реєстрації.

3. Як вибрати найбільш вигідний тариф.

4. Починаємо і завершуємо каршерінг.

5. Всі корисні публікації сайту.

Якщо дана стаття була корисна для вас, поділіться інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації:

Що означає тариф? читаємо правильно

Що означає тариф? читаємо правильно

Спочатку бронюючи автомобіль ми бачимо тільки щохвилинний тариф, не варто переживати, якщо ви хочете вибрати інший тариф. Як тільки ви натиснете бронювати, далі вам буде запропонований вибір тарифу.

Детальніше
Виїзд за зону використання

Виїзд за зону використання

У каршерінгового сервісу є дві зони: зона початку/завершення послуги і зона використання автомобіля...

Детальніше
100 зон за сезон

100 зон за сезон

Шановні користувачі Гетьманкар та жителі Києва, ми проводимо опитування та приймаємо ваші побажання до кінця лютого 2018 року стосовно зон початку/завершення каршерінгу.

Детальніше

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах