GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

Цена в Play Market: Бесплатно

Зони у каршерінгу

У каршерінгу є дві основні зони, котрі завжди показані у додатку:

  1. Зона використання автомобілю
  2. Зона звершення користування автомобілем

«Зона користування» автомобілем

Це сама велика зона, вона завжди більше зони «завершення кашерінгу»ю

Зона користування автомобілем – зона у якій ви можете пересуватися на машині. Залишення цієї зони може призвести до назначення вам штрафу, припинення обслуговування та відсутністю технічної підтримки на даній території.

У мобільному додатку «зону користування» ви бачите у якості лінії або однотонної плоскості у будь-якому кольорі. У цій зоні чи її частині знаходяться більш маленькі зони, це зони «завершення користування автомобілем», вони виділені іншим кольором.

Зона використання автомобіля | Getmancar

Зона завершення оренди завжди менше та включена у зону користування автомобілем.

Особливості «зони користування»:

  1. Ви можете пересуватися по цій зоні.
  2. Ви можете розпочати нову оренду у цій зоні.
  3. Ви не можете завершити оренду у цій зоні.
  4. Ви можете поставити автомобіль у «режим очікування» у цій зоні, щоб будь-хто інший забрав цей автомобіль.

Заборонено покидати автомобіль у цій зоні (завершення»). Якщо ви залишаєте автомобіль у цій зоні, ви можете отримати штраф. Приклад: я ось тут машину залишив, заберіть, якщо захочете.

Чому існує «зона користування» автомобіля

Ця зона обмежує територію надання нашого сервісу. За межами цієї зони ми не можемо надати технічну підтримку, ассістанс та інші послуги.

Як завершити оренду поза зоною завершення?

У каршерінгу Getmancar є спеціальна функція, котра дозволяє зробити завершення оренди поза зоною, за допомогою функції «передача». При завершенні поїздки у додатку, ви можете перевести автомобіль у режим «передача». Тоді автомобіль закриється та стане доступний для всіх користувачів. Ця послуга платна, її вартість 0,30 грн/хв. Оплата списується до тих пір, доки даний автомобіль не забере інший користувач. Доки авто, котрим ви користувались знаходиться у режимі «передача», ви не зможете забронювати інше каршерінгове авто.

Завершення оренди поза зоною | Getmancar

Що буде, якщо автомобіль вийде за зону користування або завершення оренди?

При виході автомобіля за зону користування, користувач отримає повідомлення на свій телефон у вигляді смс повідомлення та / або push повідомлення у додатку.

авто поза зоню використання | Getmancar

повідомлення про те що користувач покинув зону використання | Getmancar

Відправка повідомлення у будь-якому форматі, не являється обов’язковим зі сторони Компанії каршерінгу, тому якщо ви не отримали повідомлення, це не є свідоцтвом того, що ви не виїхали за зону користування автомобіля. Усі зони ви бачите онлайн у смартфоні при пересуванні, також, бачите на карті точку автомобіля, котрим ви управляєте.

Якщо ви покинули «зону завершення оренди автомобіля», то не зможете завершити каршерінг, а тільки поставити автомобіль у режим «очікування» чи режим «передача». При залишенні «зони користування» також можуть бути заблоковані і інші сервіси, включаючи режим «очікування».

При залишенні зони, з Вами зв’яжуться наші оператори і попрохають вас повернутися у зону користування автомобілем.

Залишення зони користування каршерінговим автомобілем роздивляється, як угон машини, що вказано у Договорі публічної оферти на прокат автомобіля (каршерінг).

Умисні дії, направленні на залишення зони користування автомобіля караються штрафом.

Мені треба трохи виїхати за зону користування автомобілем, як це зробити?

Ви можете скористатися прокатом автомобіля у класичному форматі, взявши автомобіль напрокат у нашому сервісі, автомобіль буде оборудований запасним колесом та всім необхідним для більш тривалих поїздок.

«Зона завершення» каршерінгу

Ця зона завжди менша, ніж «зона користування» автомобілем. У додатку ви бачите її як зачерчену плоскість (можливий інший віджет, в залежності від пристрою). У цій зоні можна:

  1. Починати нові поїздки,
  2. Завершувати каршерінг,
  3. Переводити автомобіль у режим «очікування» та знову розпочинати каршерінг.

«Зона завершення» може бути представлена як один суцільним масивом, так і острівками, на котрих ви можете завершити каршерінг.

Зони відображаються різним кольором в залежності від прошивки та типу вашого пристрою, но частіше за все це рожевий колір.

зона завершення | Getmancar

Особливості «зони завершення» каршерінгу:

Ви можете «завершити каршерінг» у цій зоні – в іншій зоні завершити каршерінг неможливо. Завершення каршерінгу поза зоною завершення неможливо! Можливе лише «очікування», «передача».

завершення оренди | Getmancar

Чому існує «зона завершення» каршерінгу

Ця зона існує для можливості «завершення каршерінг». Зони «завершення» знаходяться у тих місцях, де іншим користувачам буде зручно розпочинати поїздки, популярні та комфортабельні місця.

Як побачити зону завершення та зону використання автомобіля?

Ви можете зробити це у мобільному додатку Getmancar, навіть без проведення реєстрації. Просто натисніть кнопку «демо» та ви побачите зони, автомобілі.

Якщо дана стаття була корисна для тебе, поділись інформацією про нас в соцмережах

Вас також можуть зацікавити наступні публікації: