Акції

Бонус
Бонус за друга
Якщо ти вже користуєшся нашим сервісом, то в твоєму додатку ти постійно бачиш свій особистий промо код, яким ти можеш ділитися із друзями, просто дати його своїм підписчикам в соціальних медіа. Якщо хтось вкаже при реєстрації твій промо код, то він отримає додатково +50 бонусів на свій рахунок, ти також отримуєш +50 бонусів на свій бонусний рахунок, як тільки твій друг здійснить першу платну поїздку. Надавай код та новини від сервісу каршерінгу своїм друзям. Запроси необмежену кількість друзів та користуйся сервісом каршерінгу безкоштовно.
Бонус
Отримай бонуси за розкопки
Прийшов, а автомобіль засипаний снігом, що робити, потрібен час на розкопки машини, прогрів і ...., немає проблем ми компенсуємо час розкопок автомобіля і подаруємо ще трохи бонусів за твою користь.
Детальніше
Бонус
Отримай знижку до 20%
Ви вже давно використовуєте каршерінг Гетьманкар, але хочете ще більші знижки, ще дешевше і ще більше пересуватися. Той хто шукає завжди знайде, а той хто просить - завжди отримає.
Детальніше
Бонус
Зароби з нами
Якщо ви представник будь-якого видання, інтернет майданчика, просто активна людина, яка хоче допомогти нам і підняти свій фінансовий стан, тоді будь нашою частиною і ЗАРОБЛЯЙ з нами.
Детальніше
Бонус
Отримай 50 грн. за заправку авто
Заправ машину сам і отримай 50 грн. бонусів
Детальніше
Бонус
Гарячі пиріжки в Києві
Користуйся дешевими цінами на каршерінг в Києві, отримай оренду авто від 0,99 грн/хв каршерінгу
Детальніше
Бонус
#ЯGetManCar - даруємо 25 000 грн. на поїздки
Тільки з 05 по 30 вересня даруємо 25 000 грн. за твою історію про користування сервісом GetManCar. Розповідай про свої поїздки, публікуй їх у соціальних мережах, став хештег #ЯGetManCar, отримуй лайки та перепости, показуй нам – отримуй бонуси на поїздки. Найцікавіші історії ми опублікуємо на нашій сторінці.
Детальніше
Архив акций
100 зон за сезон - 100 бонусів переможцям Всі в Колгосп або Централізація Києва Троєщина рулить

Зв'язатися з нами

Креатор
ГЕТМАНГЛОБАЛ ТОВ, ЄДРПОУ 34735259
Реєстрація: вул. Кедріна Дмитра, 44/4,
м. Дніпро, Україна, 49008
Офіс Київ: вул. Дніпровська набережна 17,
м. Київ, Україна, 01035
Наймодавець
Фізична особа-підприємець
Гетманський Іван Володимирович
ІПН код 2156520675
Реєстрація: пров. Ушинського, 2/53
м. Дніпро, Україна, 49000
Написати нам

Ми в соціальних мережах