GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в App Store: Бесплатно

GetmanCar

Getmanglobal, TOV

5 зірок

Цена в Play Market: Бесплатно

Архів

Новини каршерінгу Getmancar
Тойота шерінг - зображення Toyota шерінг

Toyota Шерінг - спеціальна послуга каршерінга для власників автомобілів Toyota, що дозволяє брати автомобіль в оренду через застосунок Getmancar на спеціальних умовах.

Архів

Детальніше
Новий тариф у Getmancar - картинка Новий тариф «Хвилина + 5 грн/км»

Сідай, бо впадеш! Ми підготували для тебе новий вигідний тариф «Хвилина + 5 грн/км». Вартість тарифу складає 1 грн за хвилину. Додатково сплачуєш 5 грн за кожний кілометр. Тариф можна спробувати на таких моделях автомобілів: Skoda Fabia, Ravon R2, Reno Logan, Kia Rio, Peugeot 301.

Архів

Детальніше
Пікачу акція - картинка 50 бонусів за поїздку з аеропорту Бориспіль

Welcome Бориспіль! Тільки у вересні та жовтні 2019 року! Розпочни поїздку на авто Getmancar в аеропорту Бориспіль. Завершуй поїздку у місті Київ. Ми компенсуємо 50 бонусів на твій рахунок.

Архів

Детальніше
Андроїд - картинка Стати бета-тестувальником Getmancar

Як стати бета-тестувальником у додатку Getmancar та користуватися новими функціями, котрі поки що не доступні нікому, корім розробників

Архів

Детальніше
Штраф 75 000 грн. - зображення Штраф 75 000 грн для користувачів чи все ж таки для шахраїв?

Прочитавши кілька відгуків людей, що жодного разу не використовували каршерінг, про величезний штраф в 75 000 грн. приходиш до думки, а чому є такий штраф і чи не розвод це? Це ж, практично половина вартості автомобіля? Краще ні …. Спеціально для вас, ми зробили огляд самого великого розміру штрафу у нашому сервісі.

Архів

Детальніше
Режим очікування - картинка Режим «Очікування»

Режим «очікування» - це функція, що дозволяє закрити машину та відійти у свої справах. У всіх тарифах, окрім похвилинного тарифу «Динамічний», режим «очікування» безкоштовний. Інструкція з використання даного тарифу.

Архів

Детальніше
Вечірній Київ - фото Тиха нічка або безкоштовне ОЧІКУВАННЯ

Ви можете користуватися тарифом «Тиха нічка» з 23:00 вечора до 07:00 години ранку щодня. Згідно цього тарифу послуга «Очікування» в період з 23:00 годин до 07:00 годин надається безкоштовно (в звичайному форматі 0,99-1,29 грн. / Хвилина)....

Архів

Детальніше
Обліковий запис заблоковано - картинка Заблокували аккаунт

Причини за якими твій акаунт може бути заблокованим, а також відповіді на найбільш популярні питання, що робити у таких випадках

Архів

Детальніше
Людина, що сидить на знаку запитання - картинка Каршерінг без проблем

Використовуючи каршерінгові автомобілі, часто задаєш питання: а що буде якщо ......., тоді з мене знімуть додаткові гроші, а це додаткова відповідальність і .... Тут ми розповімо про те, як не допустити, щоб на вас поклали провину не за Ваші дії і як правильно чинити. Лайфхак, як користуватися функціями Getmancar. Користуємося просто та без проблем. Як правильно зробити фотографії у додатку Getmancar

Архів

Детальніше
Так паркуватися не можна Так паркуватися не можна

Дана публікація присвячена питанням наших користувачів, які не розуміють де і як можна паркуватися на каршерінговому автомобілі.

Архів

Детальніше
Оренда з нульовой франшизой - картинка Нульова відповідальність, повне покриття, супер страхування

Як зменшити розмір відповідальності за автомобіль при ДТП, захистити себе

Архів

Детальніше
Знак аварійної зупинки - фото Дії при дорожньо-транспортній пригоді

Дії, котрі необхідно терміново вжити, якщо ви потрапили у дорожньо-транспортну пригоду, а також чого ні в якому разі не потрібно робити. У яких випадках користувач заплатить повністю усю суму збитків, без виплат страхової компанії.

Архів

Детальніше

Актуальные статьи